Pri sledovaní vývoja tejto extravagantnej speváčky majú mnohí fanúšikovia pocit, že to nie je tá istá osoba. Že Lady Gaga v mnohých ohľadoch dospela a zmenila sa. V nedávnom rozhlasovom interview to len potvrdila a porozprávala o tom, prečo sociálne siete ničia vzťahy a čo je to vlastne tá “perfektná ilúzia”.

Presuňme sa ešte pár rokov dozadu. V rádiách a hitparádach nastáva zlom, prichádza bláznivá ženská z Ameriky, ktorá sa zvláštne hýbe, zvláštne sa oblieka a zvláštne sa prezentuje. Nikto by nebol povedal, že táto žena bude o pár rokov uznávanou umelkyňou, nielen internetovou senzáciou krátkeho obdobia. Že vypredá svetové štadióny a svojími názormi ovplyvní nasledujúce generácie mladých ľudí.

Jej najnovší album je plný sklamania, ale aj viery v lepšie dni a nové začiatky. To, že internet je veľkou záchodovou misou, a že sociálne siete nám jedného pekného dňa zničia kompletne všetko – z týchto pocitov sa speváčka vyznala v nedávnom rozhovore. Vypočujte si jej slová, nás úplne odrovnala.

Foto: Tumblr | Video: Facebook/videagagacesky

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)