Láska nepozná hranice. Aj keď sa stále ženatý herec Sväťo Malachovský (44) zdržiaval akéhokoľvek vyjadrenia k svojmu mileneckému pomeru s herečkou Petrou Molnárovou (30), dvojica konečne prerušila mlčanie a svoj vzťah uviedla na pravú mieru!

Dovolenka v Dubaji, nočné návštevy, nákupy zariadenia domácnosti či výber svadobných šiat. Už niekoľko mesiacov sa v kuloároch diskutuje o odhalenom partnerskom vzťahu medzi komikom a úspešným umelcom Sväťom Malachovským a o 14 rokov mladšou herečkou Petrou Molnárovou. Po nekonečnom mlčaní sa párik konečne odhodlal a prehovoril o svojej utajovanej láske pre týždenník Život. Herec nešetril pozitívnymi slovami na svoju partnerku a vyznal sa zo svojej veľkej lásky. „Môj vzťah k Peťke je jednoznačný. Poznáme sa už dlho a vždy som ju považoval za čarovné žieňa. Síce s podrezaným jazykom, ale spravodlivé. Čím som s ňou dlhšie a viac a viac sa s ňou rozprávam, zisťujem, že je perfektná. Peťu môžu nazývať, ako chcú, je to však moja partnerka, ktorú milujem,“ uviedol ženatý Sväťo bez najmenšieho zaváhania.

Aby toho nebolo málo, svoje k danej veci povedala aj kučeravá brunetka Molnárová, ktorá vyvrátila dohady o jej údajnom tehotenstve: „Určite po tom túžim, lebo som do Sväťka zamilovaná, a dúfam, že k tomu raz dôjde, ale kedy, to je otázne. Možno je to prežitok, no ľudia by sa mali brať v prvom rade z lásky, nie kvôli dieťaťu alebo čomukoľvek inému.” Ako sa tiež vyjadril Malachovský, žiadosť o rozvod podal už pred niekoľkými mesiacmi a tak sa zdá, že mladej láske nebude brániť v ich spoločnom šťastí už skutočne nič. Možno iba výčitky, ale to už necháme v ich réžií.

Foto: Facebook | Zdroj: Život

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)