Slovenská ikona Dara Rolins má za sebou rok plný drámy, a to najmä čo sa týka vzťahov a lásky. Jej najnovšia hudobná spoveď je zrejme práve preto plná emócií, sklamania a zároveň túžby, akú poznáme asi len my ženy, častokrát sklamané láskou.

Dara Rolins si pripísala na konto ďalší zamilovaný hit. Song s názvom Kolotoč uzrel svetlo sveta len pred pár dňami, avšak i za krátky čas získal desaťtisíce zhliadnutí. V hudobnej novinke sa speváčka otvorila a vyspovedala z tých najhlbších pocitov, no neskrývala ani tie najtajnejšie túžby.

Pádny dôvod mám, emóciám podlieham, v svojej hlave blúdim stále, v princípe som nezvestná,” spieva Dara len krátku dobu po tom, čo na sociálnej sieti prebehla hádka medzi ňou a jej bývalým partnerom Rytmusom po ukončení 7-ročného vzťahu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Sme závislí, sľubujeme si nezmysly a vo vnútri chýbaš mi ty,” prihovára sa samotná Rolins k neznámej osobe, pričom ku koncu piesne opakuje, že chce byť znova šťastná. „Dúfam že sa nám podarilo dostať do obrázkov tú émóciu, ktorú vám chcem sprostredkovať,” dodala umelkyňa na sociálnej sieti po publikovaní jej smutnej balady.

Páči sa vám novinka Kolotoč od Dary Rolins?

Loading ... Loading ...

Video: YouTube | Foto: Instagram/Dara Rolins, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.