Od začiatku týždňa sa meno speváčky Daniely Nízlovej skloňuje v médiách častejšie než kedykoľvek predtým. Bohužiaľ, môže za to nečakaný rozchod s jej partnerom Stanislavom Lobotkom. Známa Twiinska sa rozhodla reagovať na informácie posledných dní, ktoré sa rozšírili medzi ľudí.

Daniela sa po pôrode dcérky Lindy odsťahovala do Neapolu, kde si ešte donedávna spolu s futbalistom Stanislavom Lobotkom nažívali ako šťastná rodina. V súčasnosti príťažlivá mamička žije opäť na Slovensku, avšak už len so svojím rozkošným dievčatkom.

Podľa anonymného zdroja má stáť za rozchodom celebritného páru šokujúci dôvod. „Stano jej v septembri povedal, že po dvoch rokoch vzťahu necíti to, čo na začiatku a aj vzhľadom na to, že po pôrode pribrala,“ zistil Nový Čas. Okrem toho sa v médiách objavila atronomická suma ohľadom alimentov či meno údajného otca čerstvo narodenej dcérky Danielinej sestry Veroniky.

Daniela twiins s dcerou

Vzhľadom na udalosti posledných dní sa Daniela rozhodla prelomiť mlčanie. Na Instagrame uviedla, že na dané tvrdenia síce reagovať nebude, no so skutočnosťou vraj majú len málo spoločného. ,,V tomto prípade platí, že je to naše súkromie a nebudeme sa k tomu vyjadrovať. Tak sme sa so Stanom dohodli,“ napísala ku svojej fotografii s malou Linduškou.

,,Aktívne pracujem už od svojich 10-tich rokov, na autá, bývanie či luxusné dovolenky si viem zarobiť aj sama. Pokrytectvo a závisť zažívame s Veronikou pravidelne, je to súčasť nášho života už niekoľko rokov. Nemusia nám všetci fandiť, nemusia byť všetci naši kamaráti… Sme také, aké sme. Dnes máme každá dieťa, a to, aby bolo o naše deti riadne postarané a aby boli v bezpečí, to je našou prioritou,“ odkazuje Daniela.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/danielatwiiins