V júli zo sveta nečakane odišla manželka šlágrovej star Otta Weitera. Aby sa spevákova myseľ neutiekala k žiaľu za milovanou Andrejkou, doteraz svoj čas venoval práci. Avšak aktuálne sa známemu hudobníkovi a moderátorovi zdravotne pohoršilo a bol prevezený do nemocnice. 

Problémy so srdcom známeho interpreta Otta Weitera neboli žiadnym tajomstvom. Jeho zosnulá manželka Andrea Fischer až do svojho posledného výdychu stála po jeho boku a pomáhala mu tieto zdravotné ťažkosti prekonávať.

Portálu Topky.sk sa z utajeného zdroja podarilo zistiť, že obľúbenec staršej generácie bol prevezený do bratislavskej nemocnice. Lekári známeho hudobníka už pred časom avizovali potrebu transplantácie srdca, blízkym tak ostáva len dúfať, že tento sval je mimo ohrozenia. Anonym spomínanej redakcii totiž prezradil, že Otto aktuálne čelí komplikáciam s iným orgánom.

,,Je to pravda, mal problémy so žalúdkom,” uviedla neznáma osoba z okolia Weitera, pričom podľa informácií Topiek jeho dobrý priateľ o ničom netušil. ,,Nevedel som o tom,” vyjadril sa Noro Meszároš. Ottovi prajeme skoré uzdravenie a veľa síl!

Zdroj: topky.sk | Foto: Facebook – Otto Weiter