Jeden z najťažších a najzdrvujúcejších momentov života Otta Weitera nastal pred pár týždňami, keď ho náhle opustila manželka Andrea Fischer. Dvojica bola v manželskom zväzku od roku 2012 a spoločný čas trávila aj v práci. Známy repeťák sa po smrti milovanej polovičky médií stránil a v tichosti trúchlil. Až teraz konečne prehovoril, pričom sa vyjadril i k svojmu zdraviu. 

Smrť Andrey Fischer zasiahla obrovskú skupinu fanúšikov a najmä jej najbližších. Najkrušnejšie chvíle zažíva jej manžel Otto Waiter, ktorý sa netají zdravotným ťažkosťami. V časoch, kedy ho najviac trápilo choré srdce, mu tak bola veľkou oporou práve zosnulá speváčka.

otto weiter manželka

Nanešťastie, osud píše vlastné príbehy a s obľúbenou interpretkou šlágrov sme sa minulý mesiac museli rozlúčiť. ,,Nehnevajte sa, nedokážem o tom ešte hovoriť, je to príliš bolestivé a ťažké,” povedal Novému času vdovec tesne po tragédii, ktorá u nich doma nastala nadránom, keď sa život dovtedy napohľad úplne zdravej žene nepodarilo vrátiť ani záchranárom.

Otto po Andrejkinej smrti vyhľadal lekársku pomoc

Zápal srdcového svalu obľúbeného interpreta poriadne trápi už nejaký čas. Kvôli tomuto zdravotnému stavu sa dostal aj na operáciu, no ani po nej jeho srdce nefunguje vôbec tak, akoby malo. Nakoľko ťažký stres a smútok, ktorý v poslednej dobe Otto prežíva, orgánu neprospieva, musel opäť vyhľadať lekársku pomoc.

,,Bol som na menšej lekárskej kontrole. Zobrali mi krv a dali infúziu a injekcie. Necítim sa úplne najlepšie,” prezradil Novému času Otto, ktorému srdce pracuje len na 32 percent.

Zdroj: Nový čas | Foto: Facebook/otto.weiter