Niekdajšia hviezda reality show Farma Mirka Csorbová si za uplynulé obdobie prešla radikálnym vývojom osobnosti. Okrem toho, že pod psychickým nátlakom musela vydržať obdobie šikanovania v súťaži, stihla sa zamilovať do Mateja Jurkoviča a tiež, žiaľ, prísť o milovanú babku. Na nálade jej tak rozhodne nepridá ani vlnu nechutných atakov, vyvolaných nevinným príspevkom od Markízy.

Východniarkine pôsobenie v populárnej reality šou sa po celé týždne stretávalo s obrovskou paľbou výčitiek, za čo mohli najmä otvorené radovánky so skúseným gigolom pred zrakmi celého národa. Aktuálne sa ale 19-ročná Mirka vyrovnáva s ďalším ťažkým obdobím. Širokej verejnosti sa totiž zdôverila s bolestivou udalosťou, kedy sa po vážnych zdravotných ťažkostiach navždy lúči s láskavou starou mamou. Práve jej choroba bola dôvodom, prečo sa ešte počas pobytu na statku párkrát zmienila o tom, že by najradšej okamžite ušla naspäť domov.

farma matej mirka

Ani silné utrpenie neprajníkov neodradilo

O tom, že niektorí Slováci sú voči ľuďom aj v náročných chvíľach absolútne neúprosní, svedčia komentáre, ktoré sa objavili pod markizáckym oznamom o úmrtí brunetkinej babičky. Ani samotní tvorcovia článku ale zrejme netušili, aké peklo sa po uverejnení citlivej informácie rozpúta. Diváci to mladučkej zarmútenej kráske nedarovali a zahrnuli ju otrasnými vyjadreniami, aké sa v období žiaľu rozhodne nehodia. ,,Prajem im úprimnú sústrasť, nepoznala som ju. Ale ja ako babička, keby som sa pozerala na svoju vnučku, čo robí, asi by som nechcela žiť. Musela sa hanbiť za ňu,” znela jedna z mimoriadne krutých reakcií.

Mirka Csorbová Farma

,,Úprimnú sústrasť. Ale načo Markíza dala tento príspevok? Poniektorí ľudia si tu na tom zgustnú,” na rovinu zhodnotila jedna z diváčiek a mala pravdu. Desiatky ľudí bývalej farmárke nemilosrdne naložili a kompetentní možno aj oľutovali, že spočiatku nevinný oznam rodinu smútiacej tmavovlásky asi zarmútil ešte tisícnásobne viac.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Facebook Farma

Zdroj: Facebook/Farma | Foto: Instagram/Markiza.Farma, Facebook/Farma, YouTube