Áno, čítate správne. Aj napriek súdnemu zákazu sa zamilovaný pár z Nového Mexica, tvorený matkou (37) a jej biologickým synom (19), svojho „unikátneho“ vzťahu nechce za žiadnu cenu vzdať.

Monica Mares porodila Caleba ešte v čase, keď mala len 16 rokov. Syn skončil v adopcii a svoju biologickú matku nevidel dlhé roky. Po dovŕšení dospelosti sa Caleb konečne rozhodol kontaktovať svoju matku, ako inak, cez Facebook. Na konci minulého roka sa napokon stretli a začali doháňať stratený čas.

Vzťah matky a syna sa vyvíjal dobre, Caleb dokonca zostal u 37-ročnej Monici bývať. Ako však obaja neskôr priznali, postupne sa ich vzájomné city menili, až z toho vraj vznikla veľká láska. A so všetkým, čo k tomu patrí! To, že ide o incest im v rozvíjaní partnerského vzťahu vôbec neprekážalo. Okolie malo na to, samozrejme, iný názor.

Monica a jej syn začali zažívať na dennej báze pokriky, posmešky, ale i vyhrážky. Celá situácia sa dostala až pred súd, keďže incest je v USA zakázaný, podobne ako u nás. Výsledok? Dvojica sa k sebe po rozhodnutí súdu nemôže priblížiť, obaja preto využívajú médiá na posielanie odkazov plných vrúcnej lásky. Caleb je ochotný pre jeho matku a milenku v jednom stráviť aj nejaký čas za mrežami. Monica sa zase vyjadrila, že Caleb je jej životná láska a ak by preto nemala už nikdy vidieť svoje ďalšie deti, rada túto obeť podstúpi.

Foto: Facebook | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Katarina J.
Číta Murakamiho, počúva Morriconeho. Miluje kultúru, online marketing. A hlavne svojho psa.