Naši najmenší často snívajú o veciach, o ktorých ani netušia, koľko stoja. Ich vytúžená chvíľa a nádej, že sa im možno jedno z mnohých prianí splní, prichádza práve krátko pred Vianocami, kedy dostáva priestor list pre Ježiška. Niektorí rodičia sa však nestačia čudovať z toho, čo si ich ratolesti pod stromček želajú.

Neznámy muž ostal pri pohľade na list svojej dcérky doslova zhrozený. Dievčatko si totiž na zoznam veci, určený Ježiškovi, napísalo položky, ktoré sa pohybujú v tisíckach eur. Navyše – nakoľko má slečna už 10 rokov, je viac než pravdepodobné, že si hodnotu daných produktov uvedomuje a rovnako i skutočnosť, že darčeky nenosí Ježiško, ale ich z ťažko zarobených peňazí kupujú rodičia.

Mladá dáma by si pod stromčekom rada našla bežné dievčenské položky, ako make-up, parfum či topánky, ale aj najnovší iPhone 11, MacBook Air, Go Pro kameru, šľpaky luxusnej značky Gucci alebo peňaženku Chanel. Aby toho nebolo málo, k zoznamu 26 vecí pripísala hotovosť 4000 dolárov.

,,Moja desaťročná dcéra sa musela zblázniť,” pohoršený otec okomentoval lisť, o ktorý sa s verejnosťou podelil na Twitteri, kde u ľudí taktiež vzbudil pobúrenie. Treba len smutne uznať, že  želania dievčatka odrážajú dnešnú dobu, v ktorej tradičné hodnoty čoraz viac nahrádzajú tie materiálne…

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Twitter, depositphotos.com