Každá milovníčka zvierat, ktorá zachytila, že do slovenských kín mieri film Psia duša, sa určite naň tešila a chcela ho vidieť. Na internet však uniklo video z natáčania tejto snímky a (nielen) ochrancovia zvierat sú zhrození!

A Dog’s Purpose, v slovenčine prekladaný ako Psia duša, je americký film, ktorý sa do kín dostane čo nevidieť. Premiéru v amerických kinách by mal mať v závere januára tohto roku, návštevníci slovenských kín ho uvidia prvýkrát 2.februára. Samotný názov Psia duša a hlavný slogan k filmu: “Všetky psíky pôjdu do neba. Len najskôr musia splniť svoje poslanie” určite zaujal nejednu milovníčku štvornohých chlpáčov. Na internet však uniklo video, po ktorom nadšenie z novej filmovej snímky, veľmi rýchlo vyprchá.

Na YouTube sa dostali zábery z natáčania tohto filmu a na videu je jasne vidieť, ako bezbranného nemeckého ovčiaka nasilu hodí člen štábu do vody. Po chvíli všetko nasvedčuje tomu, že psík sa topí a tak mu na pomoc priskočí ďalší člen štábu. Toto video pobúrilo (nielen) ochrancov zvierat. Známa organizácia PETA vyzýva k tomu, aby bol tento film kvôli takémuto zachádzaniu bojkotovaný. Dokonca sa objavujú aj tvrdenia, že premiéra filmu bude zrušená. Názor nech si spraví každý sám, ale my by sme sa určite nevedeli dobre zabaviť na filme, kvôli ktorému muselo takto trpieť nevinné zviera…

Foto|Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)