Americká speváčka Alicia Keys sa už niekoľko mesiacov drží hesla- žiaden make-up. Všade, kam vyrazí ju ľudia môžu stretnúť nenalíčenú, no zato žiariacu šťastím a sebavedomím ako nikdy predtým. Na tohtoročnom udeľovaní cien MTV Music Awards opäť ukázala svoju krásnu tvár bez jediného náznaku líčidiel a uražajúce komentáre na seba nenechali dlho čakať!

Alicia Keys rozhodne patrila k najväčším hviezdam MTV Video Music Awards, ktoré sa konalo v nedeľu večer v New Yorku. Aj keď nezískala toľko ocenení ako Byeonce, bola snáď jedinou ženou, ktorá prišla na prestížne odovzdávanie cien bez jediného kúska make-upu na tvári. A môžeme povedať, že vyzerala úžasne! Nešlo o prvé vystúpenie na verejnosti, kde uprednostila prirodzenú krásu pred maskarou či púdrom, americká speváčka sa takouto formou už dlhší čas snaží presadiť pomerne revolučnú myšlienku „make-up free“.

Ľudia však reagovali na jej prirodzený vzhľad rôzne. Mnohí boli nadšení, že Alicia neváhala a aj na takejto výnimočnej udalosti ostala sama sebou bez nutnosti použiť akýkoľvek make-up. Žiaľ, to by nebol internet, aby sa na sociálnych sieťach neobjavili komentáre plné urážok, posmeškov a obviňovania speváčky. „Alicia Keys a celé jej feministické hnutie bez make-upu je iba iritujúca fikcia,“ či hnusné urážky: „Nabudúce si daj aspoň trochu korektoru pod oči!“ Niektorí dokonca speváčku obviňovali, že jej prirodzený vzhľad je iba klamstvo a na tvár určite použila nejaké kozmetické produkty: „Všetci vieme, čo je BB krém, všakže?“

Vibin’ with friends tonight at the #VMAs 😊

A post shared by Alicia Keys (@aliciakeys) on

 

We ready… #VMAs

A post shared by Alicia Keys (@aliciakeys) on

 

Beautiful night 💞💞💞🌟🌟🌟

A post shared by Alicia Keys (@aliciakeys) on

Pamätáte si ešte na prvú oficiálnu skladbu speváčky?

Foto: Instagram, Facebook | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Katarina J.
Číta Murakamiho, počúva Morriconeho. Miluje kultúru, online marketing. A hlavne svojho psa.