Iba šestnásťročné dievča porodilo svoje prvé dieťa potajomky vo svojej izbe. Z celej situácie sa však zľaklo a v prvotnom afekte ho vyhodilo von oknom. Svoj brutálny čin mladá žena zaklincovala odporným statusom, ktorý zverejnila na sociálnej sieti Facebook.

Antonia Lopez porodila svoje dieťa v úplnej tajnosti za dverami detskej izby. Potom však dievčina spanikárila a čerstvého novorodenca vyhodila z okna druhého poschodia. Pád z výšky dieťatko, bohužiaľ, neprežilo. Keď Antonia vykonala svoj ohavný čin, zasadla za počítač a na Facebook zavesila odporný status hodný krkavčej matky.

lopez

“Kto mi môže urobiť veľkú láskavosť a má auto?” Je zrejmé, že sa toho úbohého telíčka chcela čím skôr zbaviť. Napokon sa so svojim ohavným činom zverila svojej matke, ktorá okamžite vybehla von a v snahe zachrániť bábätko zalarmovala záchranku i políciu. Žiaľ, bolo už neskoro. Antonia za svoj brutálny čin skončila na polícií, kde ju obvinili zo zabitia.

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.