Denne sa vo svete stávajú násilnosti či vraždy. Aktérom takejto situácie sa stal aj 32-ročný muž zo Západnej Virgínie. Benjamin Taylor čelí obvineniu zo znásilnenia a vraždy dcérky svojej priateľky, za čo mu hrozí trest odňatia slobody na 25-100 rokov.

V pondelok ráno našla Benova priateľka Amanda Adkins svoju dcérku nahú, dobitú a pokrytú krvou. Okamžite zavolala na pomoc 911. Lekári skonštatovali, že dievčatko bolo znásilnené a niekoľkokrát udreté do tváre. Policajti našli v dome viacero kúskov oblečenia a deky pokryté krvou.

emmaleigh3
Emmaleigh bola krásne a šťastné dieťa

Keď matka dievčatka objavila partnera s dcérkou v práčovni, mal na hrudi a bruchu krv. Neskôr bolo zistené, že krv dievčatka sa nachádzala aj na jeho trieslach. Policajtom tvrdil, že chcel malú iba prebaliť a na viac si nespomína. Pri zatýkaní kládol odpor a snažil sa utiecť.

Rodina malej, len 10-mesačnej Emmaleigh Adkins uverejnila na stránke GoFundMe aj výzvu na podporu zneužitého dievčatka. O jej stave rovnako informovali aj verejnosť prostredníctvom sociálnych sietí. Bohužiaľ, Emma svoj boj o život v stredu prehrala. Taylor sa postaví pred súd za znásilnenie a vraždu prvého stupňa.

emmaleigh2

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.