Obzvlášť nechutným spôsobom sa iba k 5-ročnému dievčatku zachovala jeho učiteľka na základnej škole v americkom štáte Kansas. Drzá vychovávateľka tak po znepokojujúcom incidente dostala okamžitú výpoveď. Jej reakcia na otrasné správanie k malej žiačke vás ale vytočí.

K neočakávanej situácii malo dôjsť po skončení vyučovacej hodiny, kedy sa dievčatko ukrylo do skrinky na knižky. Keď ju tam učiteľka menom Crystal Smith objavila, brutálne ju odtiaľ vytiahla, pričom ju mala chytiť za ruku až tak silno, že na nej bezbrannej žiačke ostali červené fľaky.

skola

Následne dievča pedagogička kopla do chrbta a zaobchádzala s ňou ako s nejakou vecou. Napriek tomu, že bezcitná žena konala v domnení, že ju nik nevidí, celú situáciu zachytila priemyselná kamera. Dobité dieťa o všetkom informovalo aj rodičov, ktorí okamžite kontaktovali riaditeľku školy s cieľom dozvedieť sa, čo sa vlastne stalo.

Po konfrontácii sa však Crystal zachovala spôsobom, aký by asi málokto čakal. Svoj hnusný skutok bez váhania poprela a dokonca obvinila žiačku, že to ona zaútočila na ňu. Zároveň si vymyslela príbeh o náhodnom páde dievčatka, počas ktorého si vraj zranenia na tele spôsobilo samé. Kamerové záznamy ale zamestnankyňu školy usvedčili a tá sa ešte v ten deň dočkala vyhadzovu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

skola

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Pixabay.com, Liveleak.com