Na internete sa objavilo nechutné priznanie, v ktorom si neznáma Slovenka vyliala svoje srdce pred tisíckami neznámych ľudí. Stalo sa tak po tom, čo jej partner vystavil desivé ultimátum zahŕňajúce jej štvornohého mazlíčka. Ženine  slová však rozdelili ľudí doslova na dva tábory!

Anonymná Slovenka sa na sociálnej sieti podelila s verejnosťou o ultimátum, ktoré jej určil vlastný priateľ. „Pes alebo on. Čo by ste si vybrali?” Zneli jej bezmocné slová po tom, čo jej dal muž podmienku, že sa rozídu v momente, ak sa nezbaví svojho milovaného psíka.

Fotografia dievčaťa je len ilustračná

Po publikovaní jej vyznania sa ľudia doslova rozdelili na dve skupiny. „Pes je vernejší než nejaký chlap,” reagovala jedna z komentujúcich, pričom názory, že kvôli výmyslu jej priateľa by nemalo trpieť zviera neustále pribúdajú.

Našli sa však aj takí, podľa ktorých by sa dievča malo vzdať svojho psíka čím skôr, tým lepšie. „Potom plačete, že ste bez partnera,” znie jedna z reakcií. „Psa treba vyhodiť,” napísal ďalší užívateľ. A čo si o tom myslíte vy? Dali by ste prednosť priateľovi alebo psovi? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: Facebook/Priznania žien | Foto: Facebook, Pixabay.com