Priam neuveriteľný prípad sa stal nedávno v Rusku, kde sa ženy dohodli na extrémne zarážajúcom “obchode”. Matka dvoch detí totiž nečakane otehotnela a nenarodené bábätko sa rozhodla ponúknuť na predaj. 

Keďže dvojnásobná matka tretie tehotenstvo vôbec neplánovala a ďalšie dieťa si údajne už dovoliť nemohla, rozhodla sa situáciu vyriešiť po svojom. Ešte počas gravidity Irina Volkova uverejnila na internete ponuku na predaj dieťatka, na ktorú sa chytila zúfalá žena túžiaca po potomkovi.

matka dieta
Ilustračná fotka

Záujemkyňa o kúpu živej bytosti mala zaplatiť v prepočte len okolo 205 eur, čo však matke bohate stačilo na to, aby sa dieťaťa bez váhania vzdala. Obidve ženy teda zosnovali plán, ktorý nemal nikdy nikto odhaliť, pričom Irina sa vďaka výmene dokladov v nemocnici tvárila, že je tou druhou ženou, ktorej krátko po pôrode novorodenca skutočne odovzdala.

Lekári v nemocnici si ale všimli, že osoba na fotke cestovného pasu sa na skutočnú rodičku takmer vôbec nepodobá. Ohavný čin krkavčej matky bol tak veľmi rýchlo odhalený a obidve ženy momentálne čelia obzvlášť závažnému obvineniu z obchodovania s maloletými deťmi a falšovania identity. Nevinné batoľa bolo podľa rozhodnutia súdu odovzdané na adopciu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

babatko
Ilustračná fotka

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: Pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.