Laura Gavaldová sa už v mladom veku môže pýšiť úspechmi, o akých by mnohí mohli len snívať. Seriálová Julka z Oteckov sa však stretla s nechutnou kritikou po tom, čo modelka a ex-farmárka Lucia Mokráňová zverejnila nevinný záber zo spoločného dňa!

Lucia Mokráňová sa s malou Laurou spoznala prostredníctvom televízneho projektu Hýb sa Slovensko a následne spolupracovali i na natáčaní seriálu Oteckovia. Z dievčat sa postupom času stali dobré priateľky, čo najnovšie dokázali aj na záberoch zo spoločného výletu.

Sviatkujeme spolu. Učíme sa korčuľovať,” tešila sa Mokráňová počas veľkonočného obdobia, pričom ani netušila, čo svojou druhou vetou vyvolá. Pod danou fotografiou totiž vznikla ostrá diskusia o tom, že mladá herečka ešte nikdy nestála na korčuliach.

Také veľké dievčatko nevie korčuľovať ešte?” Ohradila sa jedna z komentujúcich, pričom neváhala vyzdvihnúť to, že v Laurinom veku by mali deti dávno vedieť lyžovať, plávať či dokonca aktívne korčuľovať na ľade. Tento názor tak Luciu pobúril natoľko, že neváhala okamžite vyjadriť svoj pohľad na vec.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Toto dievčatko má tak veľmi málo času, že je rada, keď má aspoň príležitosť sa to naučiť,” pohoršovala sa. „Nerozoberajte, prosím, čo by mala Laurinka vedieť alebo nie. Pri všetkých aktivitách, čo má, stíha ešte jazdiť na koňoch, plávať a veľa veľa ďalšieho,” zastávala si svoju 8-ročnú kamošku.

Ku vzniknutej diskusii sa neskôr pridala i neznáma fanúšička, ktorá nechutnú kritiku odbila originálnym spôsobom. „Super, že vie váš syn korčulovať, ale v najúspešnejšom dennom seriáli asi nehrá, však? Ani sošku OTA ešte nedržal v rukách, však? Chudáčik, čo ste to za matku, že ste mu to doteraz neumožnili,” odbila danú pani s humorom, čím pobavila desiatky ľudí.

Zdroj/Foto: Instagram/LuciaMokranova, LauraGavaldovaOfficial