Nedeľné večery na Markíze patria už viac než dva mesiace šou The Voice Československo. Vo včerajšej časti sa proti sebe postavili speváci z tímu jedinej koučky Jany Kirschner. Napriek tomu, že rozhodovanie, či má daný účinkujúci postúpiť ďalej, je vždy ťažké, pri tomto adeptovi to podľa mnohých divákov Janka spackala.

Veľké talenty, veľké hlasy. Avšak niekto predsa len vo včerajšom vyraďovacom kole K.O. vypadnúť musel. Šimon Švidraň to ale nebol a v súťaži The Voice Československo pokračuje ďalej, čo sa mnohým divákom vôbec nepáči.

Simon Svidran

Šimon sa už pri prvom kole u ľudí nestretol s nadšením, nakoľko jeho výkon až taký excelentný nebol a dokonca na niektorých pôsobil prilíš sebavodomo a nesypmaticky. Za jeho postupom preto diváci videli fakt, že je mladík bratom niekdajšej účastníčky The Voice a dnes slávnej speváčky a herečky Barbory Švidraňovej. Podobný scenár sa tak zopakoval aj včera.

27-ročný spevák na pódiu odpálil Can’t stop the feeling! od Justina Timberlakea, čím síce prítomných roztancoval, avšak ostatných kolegov svojím výkonom určite nezatienil. Aj to bol dôvod, prečo Šimona jeho koučka poslala do zóny ohrozenia – ohľadom jeho postupu si Janka chcela nechať čas na rozmyslenie. Na konci šou napokon zahlásila, že súrodenec známej Slovenky v súťaži pokračuje. Ako sa ale podľa následných reakcií na sociálnej sieti zdá, s jej rozhodnutím fanúšikovia The Voice vôbec nesúhlasia.

Simon Svidran

,,Protekcia od sestry. To sa dalo čakať, že postúpi… OTRAS,” alebo ,,Nezaslúžené, ten chalan je zatvorený v sebe ako konzerva. Čokoľvek bude spievať, nie, nemá prejav, ktorý by stiahol ľudí. EXTRÉMNE nepríjemná energia. Maximálne tak k táboraku na gitare,” znejú ukážky na Instagrame, kde sa ľudia o Šimonovi vyjadrujú, že na nich pôsobí nesympaticky.

Kritika však podnietila k reakcii aj samotnú koučku Janu Kirschner, ktorá sa Švidraňa zastala. ,,Nie je to ľahké, dajte mu šancu. Žiadna protekcia. Šimon je naozaj fajn a je to veľmi dobrý muzikant. Chcela som mu aj ja ešte dať šancu, nech ukáže, čo v ňom je…,” napísala slovenská Slávica. A čo si o Šimonovom postupe myslíte vy? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

The Voice

Zdroj/Foto: TV Markíza, Instagram/thevoiceceskoslovensko, YouTube