Príbehov zobrazujúcich nechutné praktiky v slovenských nemocniciach v poslednej dobe pribúda. Po neuveriteľne silnom odkaze od umierajúcej Slovenky tu máme ďalší otrasný prípad, kedy sa nemocnica k pacientke zachovala prinajmenšom diskutabilne.

Na facebookovej stránke s názvom Nekŕmte nás odpadom, ktorá sa zaoberá sťažnosťami od nespokojných občanov, sa vyskytol ďalší zarážajúci príspevok z prostredia nášho zdravotníctva.

nemocnica
Ilustračná fotka

Na priloženej snímke je vyobrazená pacientka ležiaca na pooperačnom lôžku, ktoré sa však v nemocničnej izbe nenachádza. Personál polikliniky totiž pani po ťažkej operácii umiestnil priamo na chodbu oproti vchodovým dverám, pričom ju od zvyšku miestnosti oddelil len tenkým paravánom.

Otrasný prípad

O celej záležitosti verejne informovala rozčúlená nevesta pacientky. “Ide ma šľak trafiť! Svokra po operácii žalúdka, s kopec vážnymi diagnózami, tiež s rakovinou lymfatických uzlín, a už druhý deň leží na chodbe chirurgie – v prievane, kde je na očiach, a v hrozbe nákazy od návštevníkov. Leží hneď oproti vchodovými dverám. Vivat slovenské zdravotníctvo – poliklinika Levice!,” napísala rozhorčená Slovenka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Aké pohnútky viedli levických zamestnancov k tomuto rozhodnutiu síce žena bližšie neuviedla, no pohľad na nehybnú staršiu pani len krátko po operačnom zákroku je doslova zúfalý. K tomuto príspevku sa už stihli vyjadriť stovky ľudí, ktorí nepochopiteľné konanie nemocnice rázne odsúdili.

nemocnica

nemocnica

Zdroj: Facebook/NekrmteNasOdpadom | Foto: Facebook/NekrmteNasOdpadom, pixabay.com, depositphotos.com