Celebrity môžeme rozdeliť do dvoch skupín. Jedny akoby zastavili ,,zub času” a ostali navždy mladými, kým iné môžu robiť skutočne čokoľvek, no pôsobia napriek svojmu veku staršie. Možno ste o týchto známych osobnostiach ani netušili, koľko majú rokov a budete nakoniec prekvapené výsledkom. Skúste si tipnúť, kto z dvojice je starší a uvidíte, či máte dobrý odhad alebo ste sa nechali zmiasť.

 

Adele & Carly Rae Jepsen

Badelecarly

Carly pôsobí vďaka svojmu mladistvému vzhľadu ako dvadsaťročné žieňa, kým Adele by mohla byť pokojne jej staršou sestrou. Opak je však pravdou, pretože Adele má 28 rokov a Carly je od nej o dva roky staršia. To by ste nepovedali, čo? :)

Adele: 28 | Carly Rae Jepsen: 30

Jared Leto & Hugh Jackman

Bjaredhugh

Frontman úspešnej kapely Thirty Seconds to Mars a oscarový herec Jared Leto zastavil čas a vo svojich 44. rokoch vyzerá neuveriteľne. Hugh Jackman je síce od neho starší o tri roky, no vek im vôbec neuberá na charizme, práve naopak.

Jared Leto: 44 | Hugh Jackman: 47

Dakota Fanning & Sophie Turner

BdakotaSophie

Tieto dve étericky pôsobiace herečky vyzerajú ako mladé tínedžerky. Máte tip, ktorá z nich je staršia? Ak tipujete Sophie, tak máte teda zlý odhad! Dakota má 22 rokov a Sophie je od nej o 2 roky mladšia.

Dakota Fanning: 22 | Sophie Turner: 20

 Kit Harrington & Lily Allen

Bkitlily

Lily Allen je na hudobnej scéne už nejaký ten rok. V máji oslávila svoje 31. narodeniny, kým Kit Harrington z Hier o tróny iba 29!

Kit Harrington: 29 | Lily Allen: 31

Miley Cyrus & Meghan Trainor

Bcyrusmeghan

Mladé speváčky, ktoré sú vo svojom obore veľmi úspešné a delí ich od seba len jeden rok. Ktorá z nich je tá staršia? Je to výstredná Miley Cyrus, ktorá má 23 rokov.

Miley Cyrus: 23 | Meghan Trainor: 22

Kimbra & Phoebe Tonkin

Bkimbratonkin

Speváčka Kimbra sa dostala do širšieho povedomia ľudí vďaka piesni ,,Somebody that I used to know”, ktorú naspievala spoločne so spevákom Gotyem. Phoebe Tonkin je známa predovšetkým zo seriálov ,,H2O: Stačí pridať vodu” a ,,The Originals”. Aj keď je medzi umelkyňami len ročný vekový rozdiel, Phoebe je z tejto dvojice staršia, v júli oslávila svoje 27. narodeniny.

Kimbra: 26 | Phoebe Tonkin: 27

Maisie Williams & Ariana Grande

Barimaisie

Obe vstúpili do sveta šoubiznisu ako mladé dievčatká a stali sa z nich úspešné ženy. Ariana s Maisie pôsobia ako bábiky. Maisie má 19 rokov a možno by ste to ani nepredpokladali, ale Ariana je od nej staršia o 4 roky!

Maisie Williams: 19 | Ariana Grande: 23

Jay-Z & Kanye West

BjayzKanye

Čo myslíte, ktorý z nich má 39 rokov a kto 46? Napovieme vám, manžel Beyonce je ten starší.

Jay Z: 46 | Kanye West: 36

Cynthia Nixon & Sarah Jessica Parker

Bsjpnixon

Dámy, ktoré milujú snáď všetky ženy na svete. Medzi týmito herečkami je len ročný vekový rozdiel a staršou je práve Sarah Jessica Parker, ktorá má 51 rokov.

Cynthia Nixon: 50 | Sarah Jessica Parker: 51

Margot Robbie & Amber Heard

Bmargotamber

Krásne herečky, ktoré si podmanili Hollywood nielen svojim hereckým talentom, ale aj vzhľadom. Možno budete prekvapené, ale dievčatá delia celé štyri roky. Ktorá z nich je však staršia? Margot či Amber? Austrálčanka Margot má 26 rokov a jej herecká kolegyňa Amber v apríli oslávila svoje 30. narodeniny!

Margot Robbie: 26 | Amber Heard: 30

Jim Parsons & Johnny Galecki

BjimJohnny

Obaja herci už prešli prah štyridsiatky, no Jim Parsons vyzerá stále rovnako ako pred desiatimi rokmi, keď sa začala natáčať ,,Teória veľkého tresku”. Možno ostanete zaskočené, ale Johnny, ktorý má 43 rokov, je od seriálového Sheldona mladší o dva roky. To by ste nepovedali, čo?! :)

Jim Parsons: 45 | Johnny Galecki: 43

Simon Cowell & Jon Bon Jovi

Bsimonjovi

Porotca talentových súťaží Simon Cowell a spevák legendárnej hudobnej skupiny Bon Jovi už pyšne nosia na svojom chrbáte 5 krížikov. Simon je však z tejto dvojice ten starší a vo svojich 56. rokoch si užíva svojho dvojročného synčeka Erica.

Simon Cowell: 56 | Jon Bon Jovi: 54

Johnny Depp & Robert Downey Jr.

Bdeppdowney

Veľa filmových fanúšikov si praje, aby sa títo dvaja herci objavili v spoločnom filme. Ironický Tony Stark a Johnny Depp, ktorý dokáže zahrať azda kohokoľvek. Obaja spadajú do kategórie mužov, ktorým pribúdajúci vek len pridáva na šarme a charizme. Medzi fešákmi je len dvojročný vekový rozdiel, no koho by ste tipovali za staršieho? Áno, je to Johnny.

Johnny Deep: 53 | Robert Downey Jr.: 51

Ako ste dopadli v tipovaní, žienky? Koľkokrát ste trafili správne? :)

Foto: Instagram, Facebook, YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.