Za uplynulých 24 hodín došlo v našom štáte k viacerým prevratným zmenám. Príčinou je nový koronavírus Covid-19, ktorý sa stáva pre ľudstvo obrovským strašiakom. Po vydaní prísnych bezpečnostných nariadení z krízového štábu musí nutne dochádzať aj k úpravám v televíznych vysielaniach. Okrem toho, že sa relácie budú natáčať bez publika, herci z najobľúbenejšieho slovenského seriálu tiež prijali rázne opatrenia.

Vládni predstavitelia nariadili pozastavenie všetkých činností, týkajúcich sa kultúry, športu či verejného zhromažďovania sa vo vyššom počte osôb. Atmosféra v Záhorskej Bystrici preto začína byť čoraz hustejšia, čo sa odzrkadľuje i v zákulisí najsledovanejšieho rodinného seriálu Oteckovia.

oteckovia

Nový čas potvrdil, že známi umelci pociťujú zvýšenú nervozitu o to viac, že v početnom hereckom kolektíve sa nachádza nemalé množstvo detských hviezd či rodičov malých ratolestí. Hoci sa v týchto chvíľach ešte na nakrúcaní nových epizód pokračuje, každý jednotlivec musí dodržiavať radikálne pokyny.

Hrozí Oteckom STOPKA?!

Členovia štábu aj hlavní hrdinovia si pravidelne umývajú ruky, podstupujú kontroly a priestory okolo nich prechádzajú dezinfekciou. „TV Markíza zaviedla na svojich pracoviskách nielen všetky preventívne opatrenia odporučené odborníkmi, ale aj dodatočné bezpečnostné opatrenia nad rámec tých základných, s cieľom ochrániť všetkých ľudí v čo najväčšej možnej miere. Zároveň boli všetci informovaní o daných preventívnych opatreniach, ktoré sme implementovali aj na miestach výroby programov, či už ide o dezinfekciu, meranie teploty, manažment cestovania a pod.,“ znie stanovisko od PR manažérky televízie.

Andrea Macáková zároveň prehovorila o tom, či môžeme v dohľadnej dobe očakávať pozastavenie produkcie ďalších dielov, keďže viacerí diváci sa práve tohto obávajú. „Výroba seriálu Oteckovia pokračuje podľa plánu, každý deň situáciu monitorujeme a sme pripravení na všetky možné alternatívy,“ priznala pracovníčka TV Markíza, ubezpečujúc ľudí, že tvorcovia seriálu sa usilujú ku všetkému pristupovať zodpovedne.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

oteckovia

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook/Oteckovia