Do skutočne nezávidenia hodnej situácie sa dostala kompletná televízna zostava, podieľajúca sa na príprave epizód obľúbeného projektu Oteckovia. Na pľaci momentálne panuje napätá atmosféra, keďže jednému členovi štábu bol údajne diagnostikovaný koronavírus!

Do médií prenikla informácia o členovi štábu zo seriálu Oteckovia, ktorý mal byť pozitívne testovaný na nebezpečné ochorenie Covid-19. Z toho dôvodu musí televízia Markíza pristúpiť k urýchleným opatreniam s cieľom zaistiť bezpečný priebeh natáčania.

oteckovia

Práve ďalšie nakrúcanie nových častí by sa preto mohlo nachádzať v reálnom ohrození, obzvlášť v prípade, keby sa preukázalo šírenie infekcie medzi viacerými aktérmi. Všetci herci vrátane členov zákulisného štábu sa teraz musia podrobiť opätovnému testovaniu na koronavírus, čo určite nikoho z nich neteší.

Vyšetrenie by mali všetci absolvovať najneskôr v priebehu nasledujúceho týždňa, aby bolo čím skôr jasné, či budú príbehy štyroch obľúbených fešákov bez prerušenia pokračovať. Obdobná situácia nastala v apríli na začiatku pandémie, keď museli televízie pristúpiť k ráznemu kroku pozastavenia tvorby programov, čo divácky záujem o poniektoré seriály značne znížilo.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Mediaboom.sk | Foto: Instagram/Oteckovia.markiza