Hoci Oteckovia na vianočné obdobie vyhlásili pauzu, po novom roku sa na televízne obrazovky znovu vrátia. V januári totiž začína v poradí už tretia séria mega úspešnej markizáckej snímky, ktorá si získala srdcia obrovského množstva divákov. Tvorcovia jedinečného projektu si však pre ľudí pripravili aj ďalšie prekvapenia.

Len nedávno prepukla správa o tom, že milovaní Oteckovia už nie sú len seriál. Populárne príbehy štyroch fešákov, ktorí každý deň zápasia s výchovou nezbedných ratolestí, sa dočkali aj knižnej podoby. Spolu s touto novinkou prišli na rad ruka v ruke aj ohlásené autogramiády, pričom stretnutia so slávnymi seriálovými postavami vyvolali u fanúšikov hotový ošiaľ!

oteckovia

Po vydaní knihy si televízia Markíza pripravila ďalšie veľké prekvapenie. Obdobie avizovanej prestávky si totiž budete môcť spestriť viacerými spôsobmi. Sympatickí herci napríklad ulahodili divákom naspievaním chytľavej vianočnej hymny, ktorá sa okamžite stala hitom.

Tvorcovia seriálu však myslia aj na originálne vianočné darčeky. Vďaka novej kolekcii tričiek si tak tento rok môžete pod stromčekom nájsť napríklad aj kúsok, ktorý vám určite rozžiari oči a zároveň vám bude neustále pripomínať obľúbený seriál. Nech sa páči, takto vyzerá unikátne oblečenie podľa vzoru markizáckych Oteckov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

oteckovia

Zdroj/Foto: Instagram/Oteckovia

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.