Sociálnymi sieťami sa aktuálne šíri rýchlosťou blesku video zúfalého slovenského otecka so svojím chorým 5-mesačným synčekom, ktorý sa ľuďom prihovára z detskej fakultatívnej nemocnice. Vzhľadom na to, že ani po 90-tich minútach sa muž zo strany lekárov nedočkal pomoci, rozhodol sa poslať politikom nemilý odkaz.

Mladý otecko Gabriel sa ocitol v nepríjemnej situácii, akú, bohužiaľ, pozná mnoho z nás. Pri návšteve nemocnice, kam ho dohnalo vyšetrenie jeho malinkého 5-mesačného synčeka, sa dve hodiny nedočkal žiadneho lekára.

,,Takže pekný dobrý večer, milí priatelia, z centrálneho príjmu Detskej fakultnej nemocnice v Košiciach, kde s 5-mesačným synom čakám už vyše 90 minút. Týmto pozdravujem našu pani ministerku zdravotníctva, ďakujeme jej za zvýšenie platov pánov poslancov a že máme jedného lekára, kde som musel cestovať 40 km,” prihovára sa vo svojom videu nasrdený otecko.

,,5-mesačný syn, ako vidíte, je už nervózny, tak isto už sú nervózni aj ľudia v čakárni. Pán Danko, tak isto vám ďakujeme za nákup stíhačiek v hodnote 1,4 miliardy namiesto toho, aby sme zvýšili počet lekárov v nemocniciach. Ďakujeme veľmi pekne, takže ešte raz srdečný pozdrav a verím, že Slováci sa pri ďalších voľbách prebudia,” uzavrel svoj krátky príhovor Gabriel, s ktorého slovami súhlasilo množstvo Slovákov. Jeho video totiž ľudia ani nie za dva dni podporili viac ako 3000 lajkmi a 40 000 zdieľaniami.

Gabriel nahral následne aj ďalšie video, v ktorom spomína, že do nemocnice musel ísť nakoniec ešte raz, keďže sa zdravotný stav zhoršil i jeho dcérke. Nakoniec obe detičky aj s ich maminou hospitalizovali, za čo otecko lekárom poďakoval a zároveň taktiež za ich ústretovosť. Ľuďom tiež odkazuje, aby sa nerozčuľovali nad lekármi a sestričkami, ale aby svoje sťažnosti posúvali vyššie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Milí priatelia, zdieľajte toto video, ak vám záleží na tom, aby ste sa nestali tým, čo som sa stal dnes ja. Že dve hodiny tam s 5-mesačným dieťaťom čakáte, lebo je plno ľudí… Aby ste sa nestali obeťou tohto tu systému. Ďakujem a pozdravujem,” ukončil svoje druhé video Gabriel.

Zdroj/Foto: Facebook/Gabriel Elias