Dievča vďaka školskej práci zistilo, ako veľmi otec miluje jej matku a celú ich rodinu. Otcove slová zverejnila na internete a tie sa krátko na to stali obrovským hitom. Keď si ich prečítate, zaručene dostanú aj vás! :) 

Dievča menom Sydney Willoughby zo San Antonia si v rámci školskej práce vybrala tému, v ktorej mala písať o svojich rodičoch. Vďaka tomu zistila, ako veľmi jej 47-ročný otec Lance miluje jej matku Kimberly, a to aj po 27. rokoch manželstva. Sydney zverejnila na sociálnej sieti správy od svojho toca, v ktorých opisoval lásku k svojej žene a k svojej rodine. Tieto slová sa krátko potom stali obrovským hitom internetu a určite chytia za srdce aj vás. :)

Toto je voľný preklad spomínaných slov otca Sydney

„Naše zásnuby boli najskôr žartom. O dva týždne som však už bol do tvojej matky šialene zamilovaný. Bola viac, než splneným snom. Ja ju vidím ako môjho najlepšieho priateľa, moju vtipnú ženu, moju krásnu kráľovnú vo chvíľach, keď máme šancu byť preč odtiaľto a mimo práce. Pravdepodobne si videla tú úžasnú stránku mamičky, keď si s ňou bola sama na turnajoch.”

Následne otec dcére vysvetlil, že v čase, keď sa Sydney narodila, mali už dve deti a nebolo to zrovna ľahké obdobie.

,,Priznávam, v tom čase som pracoval cez deň, každý večer a cez víkendy som chodil do večernej školy. Mama pracovala po nociach, takže sme prežívali ťažké chvíle. Ty si bola cestou, ktorá nás opäť spojila. Vtedy sme to nevedeli, ale ty si v skutočnosti zmenila naše životy. Rozhodli sme sa, že mamička prestane pracovať. Keď tak urobila, získal som späť moju dokonalú manželku. Dovolilo nám to zamerať sa jeden na druhého a našu rodinu.”

,,Vy, tri deti, ste mixom našich osobností. Naše srdcia, duše, humor, láskavosť, rešpekt, integrita a milión našich čŕt. Neboli by sme tým, čím sme, nebyť každého, koho máme. A stále sa to zlepšuje. Mám ten najlepší život vďaka tvojej mame. Dokonalý život. Dajte mi milión dolárov. Urobte ma členom Dallas Cowboys. Urobte ma prezidentom. Nič z toho by sa neoplatilo bez nej. Prišla do môjho života, keď som bol mladý a a nevyspelý, dopĺňala ma a urobila zo mňa omnoho lepšiu osobu. Vzal som si anjela.”

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)