Jeffrey Warren Welch je spisovateľ a zároveň hrdý otec, ktorý so svojou manželkou Natashou vychováva 5 dcér. Za celý svoj život už počul nespočetné množstvo vtipov, videl tričká či meme o otcoch, ktorí, obrazne povedané, vo vrecku držali nabitú zbraň, kým čakali na potenciálnych frajerov ich dcér. Bohužiaľ, nikdy sa na podobných žartoch nesmial. Preto utvoril vlastné pravidlá na randenie s jeho princeznami a tie sa stali hitom.

 

Nevychováva princezničky

Jeffov jednoduchý „oznam“ prekonal hranicu 40 000 zdieľaní ľuďmi z celého sveta. Opäť sa ukázala sila sociálnych sietí a príspevok sa zaradil k virálnym správam v každom známom magazíne. Pravidlá, ktoré adresoval budúcim bojovníkom o srdce niektorej z jeho dcér, zneli: „Musíš sa spýtať, aké sú ich pravidlá. Nevychovávam svoje malé dievčatká, aby boli ženami, ktoré potrebujú svojho otecka, čo sa chová ako hrôzostrašný šialenec len preto, aby si ich rešpektoval… Ty ich budeš rešpektovať a ak nie, prisahám, že ony nebudú potrebovať moju pomoc, aby ti ukázali, kde je tvoje miesto. Veľa šťastia, tekvička.“

jeffrey warren pravidla randenia

Dobrý príklad

Rodičia vychovávajú dve 16-ročné dcéry a tiež 13, 12 a 7-ročnú dcéru z ich predchádzajúcich manželstiev. Napriek tomu, že nie všetky dievčatá sú jeho aj biologicky, miluje ich rovnako ako svoje vlastné. Dcéry sú mu zároveň nekonečnou inšpiráciou v jeho spisovateľskej kariére a sám dojímavo priznáva: „Učia ma tak veľa, ako ja viem naučiť ich.”

Jeffrey Warren Welch pravidla randenia

Jeffrey Warren Welch

Jeffrey Warren Welch pravidla randenia

Zdroj: today.com | Foto: Instagram, Facebook

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk