Pred rokom sa úspešnej slovenskej političke zrejme ani nesnívalo, že ten ďalší sa práve ona postará o najväčšiu senzáciu Slovenska. Monika Beňová totiž o tri mesiace vo veku 52 rokov prividie na svet svoju prvú dcérku. V súvislosti so šokujúcim tehotenstvom tak mnohých zaujíma, kto je otcom Monikinho dieťatka, nakoľko sa po jej boku po rozvode s Fedorom Flašíkom nikto neobjavoval.

Monika Beňová sa pred rokmi spolu s exmanželom Fedorom Flašíkom zúčastňovala takmer každej prestížnejšej prominentnej udalosti, a tak bol tento pár neustále pod prísnym drobnohľadom. Po ich rozvode sa však europoslankyňa rozhodla, že si začne súkromie omnoho viac strážiť, vďaka čomu sa jej podarilo utajiť vzťah s Ľubomírom Klčom.

Práve 36-ročný advokát je otcom Monikinho očakávaného dievčatka, ktoré by mala porodiť už o tri mesiace. „Sme veľmi šťastní nielen my dvaja, ale aj môj syn,“ pre Plus 7 dní uviedla radosťou naplnená politička.

Dvojica sa ale pozná už od čias, kedy bola ešte Monika v manželstve s Fedorom. Brunetkin aktuálny partner si totiž pod Beňovej krídlami začal budovať kariéru najprv ako jej asistent v Bruseli, neskôr ako manažér jej volebnej kampane k župným voľbám 2013, až sa napokon usadil v kancelárii delegácie slovenských socialistov v Európskej únii. Urastený fešák má však k právu vzťah odmalička, nakoľko jeho otec pôsobí ako trnavský krajský prokurátor a mama ako sudkyňa v Trnave.

Spoločnú foto Moniky a Ľubomíra si môžete pozrieť — TU —

monika beňová tehotná

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/monicabenova