Posledný koncert sympatickej speváčky Ariany Grande mal, žiaľ, tragický záver. V Manchestri, kde sa konal, totiž nečakane vybuchla bomba a o život prišlo 22 nevinných ľudí, ktorí sa práve tešili z dlho očakávanej hudobnej udalosti. Speváčka sa po incidente psychicky zrútila, čo podnietilo Patricka Millsapsa, otca troch dcér, aby jej adresoval otvorený list. 

List od Patricka Millsapsa, otca Morgan, Alison a Kendall, sa stal okamžite po uverejnení virálnym. Empatický muž napísal mladej interprétke list, v ktorom reagoval na tragické udalosti, ktoré sa udiali po jej koncerte v Manchestri a uverejnil ho na svojom Twitteri. Tá láska, úprimnosť a podpora, ktorá z neho srší, vás dojme k slzám.

Otvorený list pre Arianu Grande

,,Som otcom troch dcér vo veku 13, 12 a 12 rokov. Si súčasťou našej rodiny po dlhé roky. Tvoje piesne občas hrajú v rádiu aj po tom, čo vyložím naše dievčatá pred školou. Nejdem potvrdiť ani popierať, že som osobne videl všetky epizódy Sam & Kat.”

Vzhľadom na to, že si súčasťou našej rodiny, po prečítaní tweetu, ktorý si postla uplynulú noc, sa obávam, že ťa musím postaviť na nohy. Tak si vypočuj a prijmi lásku od obyčajného otca dcér.

,,Nemáš sa za čo ospravedlňovať. Ak by sa nejaký hlupák opil a zrazil autom niekoho pred tvojím hotelom v Manchestri, cítila by si sa vinná? Ak by tornádo zasiahlo Manchester noc pred tvojim vystúpením a zabilo niekoľko ľudí, ktorí sa chystali na tvoj koncert, mala by si potrebu sa ospravedlňovať? Vidíš, nie si vôbec zodpovedná za to, čo robí nejaký šialený zbabelec rovnako, ako by si nebola zodpovedná za zničujúcu prírodnú katastrofu alebo zločiny v okolí hotela. To, čo si napísala, bola v tomto ohľade hlúposť.

Pri svojej práci máš veľa odborníkov, ktorí teraz vymýšľajú „stratégie“, čo by si mala urobiť. Býval som takým odborníkom, keď som manažoval talentovaných ľudí. Povedz im všetkým, nech si vezmú voľno, daj im mesiac voľna a povedz im, že ak ti počas tých 30 dní zavolajú, majú padáka. Títo experti nemajú poňatia, čo teraz prežívaš. Stráv čas s tvojím Bohom, tvojou rodinou a priateľmi, ktorí ti poskytnú priestor a podporu, keď to najviac potrebuješ. Vtedy a len vtedy, keď budeš pripravená, v mene všetkých otcov, ktorí milujú tvoju… ehm… ktorých dcéry milujú tvoju hudbu SPIEVAJ ZNOVA. Hudba je medzinárodný jazyk pokoja. Vždy, keď otvoríš ústa a zdieľaš ten neuveriteľný dar, robíš tento mizerný svet o niečo menej mizerným.

Tak, moja drahá, tu je nevyžiadaná rada od chlapíka z Georgie, ktorý miluje svoje dcéry a oceňuje, že sú na svete ľudia ako ty. Postaraj sa najprv o seba. Tvoji fanúšikovia predsa nikam neutečú.“

Foto: Instagram, Twitter