Samantha je nevlastnou sestrou vojvodkyne Meghan Markle, ktorá sa môže s “hrdosťou” nazývať čiernou ovcou rodiny. Odkedy sa Meghan pošťastilo a padla do oka samotnému princovi, Sam nešetrí štipľavou kritikou a podáva si celú kráľovskú rodinu!

 

Samantha je jednou z tých zatŕpknutých závistlivých žien, ktoré nedožičia šťastia ani vlastnej sestre. Jej najväčšou zbraňou je sociálna sieť Twitter, pomocou ktorej sa svetu snaží naservírovať “pravú” tvár vojvodkyne zo Sussexu. 

“Diana by sa hanbila,” vykrikuje Sam na Twitteri s cieľom očierniť svoju sestru a jej manžela. Toho sa neštítila nazvať zbabelcom pre jediný dôvod – pretože nezakročí, keď vidí, ako sa jeho manželka odporne správa k svojej vlastnej rodine. Ich spoločný otec trpí zdravotnými problémami a Sam vidí jasného vinníka – Meghan. “Humanisti neignorujú svojich otcov,” útočí na sestru po tom, ako sa zúčastnila na dobročinných akciách. Samantha, rovnako ako jej otec Thomas, na seba neustále strháva pozornosť médií a priživuje sa na sláve Meghan Markle. 

Twitter už nestačí! Diabolská sestra sa rozhodla zničiť vojvodkyninu povesť tým, že o nej napíše knihu! Na Meghan jej vadí úplne všetko a nebojí sa ju nazvať “vojvodkyňou nezmyslu”.

Zdroj: express.co.uk | Foto: Instagram, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.