Druhá vlna pandémie koronavírusu so sebou priniesla nové opatrenia, ktoré väčšine ľuďom zdvihli tlak. Rapera Kaliho vytočili natoľko, že otvoril ústa verejne, a to sa doposiaľ k spoločenským a politickým témam na sociálnych sieťach veľmi nevyjadroval. Tentokrát poslal odkaz všetkým hejterom, pričom neváhal použiť ani vulgarizmy.

Kaliho rovnako ako všetkých hudobníkov a ľudí, podieľajúcich sa na kultúrnych akciách vrátane osvetľovačov, zvukárov, stánkarov, SBS-karov či barmanov, nahnevalo nové nariadenie vlády, týkajúce sa hromadných akcií. Od 1. septembra sú totiž v interiéri povolené iba udalosti, na ktorých sa zíde maximálne 500 ľudí, pričom dvere podnikov sa budú musieť o 23. hodine zatvoriť.

Viacerí umelci tak dali najavo pohoršenie, na čo sa im ale od mnohých dostalo nepochopenia a kritiky – hejteri im odkazujú, aby išli normálne pracovať. Podobné vyjadrenia vytočili Kaliho do vývrtky a na Instagrame si veru servítku pred ústa nekládol.

,,Extrémne cením, že sa tu ko*oti a pi*e idú navážať do nás, že máme ísť pracovať. Koľko ťa stojí, že ideš do roboty? Nič! Mňa stojí niekoľko 1000 eur, aby som mohol vydať album a dať svojím ľuďom hudbu, ktorú chcú. Niekoľko 10 000 eur, aby som natočil klipy, ktorú chcú,” obľúbený raper začal vysvetľovať pozadie práce hudobníka, aké ostatní mimo brandže nevidia.

kali r

Známy otecko takatiež spomenul i to, že sa podobne ako jeho kolegovia snaží nezištne pomáhať, aj keď to nie je ich povinnosť. A hoci mnohí vnímajú iba pozlátko, za ním stoja roky driny. ,,Mal som sen, že budem robiť hudbu a zarábať si ňou, išiel som za tým a dnes to mám. A nejaký kkt tu bude vypisovať, lebo sa nemal k tomu, aby si splnil svoj sen, že ja som ten zlý? Ty debil sprostý, keď tvoju maminu vyhodia z roboty a tvojmu tatovi predĺžia dôchodok do 124 rokov, tak budeš písať mne, aby som ti pomohol. Spamätajte sa už, ku*va, že ide o nás všetkých,” na rovinu napísal Kali, čím smeroval na kritikov, majúcich potrebu ventilovať vlastné mindráky hejtovaním.

,,Korona je sku*vený biznis, nič viac, nič menej. A ďakujem všetkým, čo to zdieľajú so mnou. Ja sám som hovno, ale s vami niečo znamenám,” na záver odkázal svojim fanúšikom jeden z najúspešnejších hudobných interpretov domácej scény, pričom celé jeho vyjadrenie si môžete prečítať nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dezertkalimusic, Facebook/The Voice Česko Slovensko