Martin Jakubec si servítku pred ústa vôbec nekladie, pričom je o ňom známe, že nemá problém verejne uraziť naozaj kohokoľvek. Avšak počas dnešného Medzinárodného dňa žien spevák ukázal, ako vie byť k nežnejšiemu pohlaviu úctivý a pokorný, čo, bohužiaľ, v dnešnej dobe mnohým mužom chýba.

8. marca každoročne zdvíhame čaše, prijímame gratulácie či milé pozornosti k Medzinárodnému dňu žien, ktorý bol ustanovený OSN k výročiu štrajku 40 000 newyorkských krajčírok v roku 1908. Dámy v tom čase bojovali za zrušenie desaťhodinového pracovného času, proti nízkym mzdám a celkovo zlým pracovným podmienkam.

Avšak nie každý tomuto dňu pripisuje význam – najmä mnoho mužov sviatok ignoruje, čo ženám častokrát spôsobí na čele malú vrásku či vzbudí ľútosť. To ale neplatí o Martinovi Jakubcovi, ktorý nám dnes venoval naozaj veľmi milé slová, a to sa uňho vôbec nevidí často.

Martin Jakubec

,,Na dnešný deň som nikdy za svojich 35 rokov nezabudol. Považujem ho za deň, kedy každý muž na Slovensku, v Čechách, ale aj na svete by si mal uctiť a poďakovať svojej žene, ženičke, frajerke, manželke, mame, babičke…,“ prehovoril k svojim mužským fanúšikom kontroverzný Slovák. Následne sa prostredníctvom niekoľkých rýmov prihovoril ku všetkým oslávenkyniam.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Dnes je sviatok všetkých žien, prajem im šťastie len, prajem im krásu k tomu, nech sú ozdobou každého domu. Dnes je Medzinárodný deň krásnych, inteligentných a úspešných žien. Blahoželám k Medzinárodnému dňu žien všetkým ženám, mamičkám, babičkám.
Z úprimného srdca vám gratulujem,“ zanechal na svojom Instagrame Jakubec, z ktorého slov by si mali brať príklad všetci muži!

Martin Jakubec

Zdroj: Instagram/Martinjakubec_official | Foto: Instagram/Martinjakubec_official, depositphotos.com