Moderátorka Veronika Ostrihoňová sa v septembri minulého roka zaradila medzi šoubiznisové maminy, ktoré ani po príchode prvorodenej ratolesti s pracovnými aktivitami úplne neprestali. Je priam neuveriteľné, ako môže vyťažená matka popri starostlivosti o bábätko stíhať účasti na talk show, natáčanie videí či profesionálne fotenie, ktorého výsledkom budete uchvátené!

Mnohé dámy bezprostredne po pôrode čelia nepríjemnej strate sebavedomia, čo je zapríčinené v prvom rade fyzickými zmenami, na aké hlavne prvorodičky veľmi dobre pripravené neboli. K chúlostivej téme sa nedávno vyjadrila aj samotná plavovláska, keďže sa po uplynutí bolestivého obdobia šestonedelia znovu pokúša vrátiť späť do pôvodnej formy.

Veronika Ostrihoňová joga

Zdá sa, že Veronika prílišné obavy zo zmien na vlastnom tele predsa len mať nemusí, keďže sa len štyri mesiace po narodení dcérky Sárky pýši štíhlou postavičkou a výnimočne sviežim zjavom. Manželka zabávača Sajfu prednedávnom dokonca absolvovala fotenie pre ženský magazín, kde z nej vykúzlili pôvabnú kočku na pohľadanie.

V rozprávkovo krásnych šatách a žiarivých črievičkách v štýle slávnej Popolušky sa moderátorka mohla len dva mesiace po pôrode vžiť do pocitov krehkej princeznej, čo jej mimoriadne svedčalo. Veronika je jasným dôkazom toho, že aj na čerstvej mamine sa dá veľmi zmyselným spôsobom vyzdvihnúť očarujúci ženský pôvab.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<

Veronika Ostrihoňová

Zdroj: Instagram/veronikaostrihonova | Foto: Instagram/veronikaostrihonova, noizz.sk