Tehotná moderátorka Veronika Ostrihoňová má pôrod už na spadnutie! Známa plavovláska si je tejto skutočnosti plne vedomá, o čom svedčí aj jej nedávny príspevok zachytávajúci poctivé prípravy na príchod nového člena rodiny.

Populárna dvojica Matej Sajfa Cifra a jeho pôvabná manželka Veronika sa už čoskoro stanú rodičmi. Napriek tomu, že obidvaja moderátori väčšinou sršia humorom a temperamentnou energiou, nastávajúce povinnosti berú absolútne vážne.

Sajfa Veronika

Sympatická YouTuberka o celom priebehu radostného očakávania informuje na sociálnej sieti i na internetovom kanáli Veri Veri, kde pravidelne odpovedá na zvedavé otázky od fanúšikov. V piatok večer sa blondínka dokonca podelila o okamihy, jasne naznačujúce blížiaci sa príchod bábätka na svet.

,,Piatoček – pôrodný plán,” blondínka opísala, ako trávi víkendový večer krátko pred odchodom do pôrodnice. Budúca mamina si totiž náhle začala chystať podrobný harmonogram toho, ako by mal veľký deň prebiehať tak, aby čo najlepšie napĺňal predstavy prominentnej tehuľky. Vo fáze písania pôrodného plánu je jasné, že potomok Sajfu a Veroniky sa už kedykoľvek v týchto dňoch môže vypýtať von z bruška.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Sajfa Veronika Ostrihonova

Zdroj: Instagram/Veronikaostrihonova | Foto: Instagram/Veronikaostrihonova, tvmarkizaofficial