Všetci fanúšikovia seriálu Sestričky majú hlavu v smútku. Včera sme totiž na obrazovkách TV Markíza sledovali posledný jeho diel, pričom s tak skorým koncom diváci vôbec nerátali. Teraz sa preto na modrožltú televíziu valí poriadna kritika!

Tak ako prišlo sklamanie s posledným dielom mimoriadne populárneho seriálu Milenky, tak prišlo i včera, keď sme sa museli rozlúčiť s poslednou časťou prvej série Sestričiek. My sme vás o konci úspešného projektu z nemocničného prostredia informovali už počas dňa, a ako sa zdá, táto správa množstvo z vás poriadne nahnevala.

Sestricky

Farma áno a Sestričky nie?

Svoj podiel viny mala na tom určite aj informácia o tom, že natáčanie druhej série zatiaľ ešte neprebieha, to znamená, že nie je ani jasné, či sa vôbec nových častí dočkáme. Na Markízu sa tak zo strany fanúšikov valí poriadna kritika. Ľudia si nevedia vysvetliť, ako je možné, že takú Farmu plnú perverzností televízia nezruší, ale niečo, čo sa konečne dalo pozerať, áno, pričom padali aj vulgarizmamy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

„Vy sa kurnik zobuďte, ten ku*vinec Farmu nezrušíte, ale Milenky a Sestričky áno? Markíza vám ako netrhá žily, že polku národa jednoducho netrápi, kto aký exot a zúfalec, koho pot*tká za scenár a love, hanba, vám fuj… na keru Máriu máte stránku, keď absolútne nič si neberiete od ľudí k srdcu!!! Odpad,“ napísala nahnevaná Lucka, ku ktorej sa pridali aj ďalšie dievčatá, ako napríklad Lýdia. „Akože, nech sa na mňa nikto nehnevá, ale toto je choré! Je*ačky do telky budú púšťať, však prečo nie a ešte na tom aj niekto pekne zarobí, debilná stupidná Farma aj to debilné Take me out!! Konečne normálny seriál po Milenkách a všetko rušia!!!“

Farma

„No zrejme ten, ktorý rozhoduje o tom, čo ponechať a čo zrušiť, je presne tak tupý ako celá Farma, a iné prid*bané reality show a na Hornú dolnú sa tiež nedá pozerať už veľmi dlho. Škoda dobrých vecí, ktoré ste rozbabrali a nechali tak,“ znie ďalší z množstva pobúrených komentárov. V súvislosti s pokračovnaím seriálu Sestričky sme sa snažili TV Markíza skontaktovať, avšak na otázku, či je v pláne natáčanie novej série, sme odpoveď nedostali.

Všetky komentáre si môžete v príspevku

Zdroj: Facebok/Slovakwoman | Foto: Instagram/Farma, sestricky.serial