Gábor Boráros by mal už niekoľko týždňov opäť zdieľať jednu domácnosť so svojou snúbenicou a dcérkou. Medzičasom sa však na internete objavili športovcove fotografie s čiernovláskou Rékou, ktorej nedávne vyjadrenia nenechali chladnou ani Moniku Jakliovú.

Réka pre portál Extra.cz uviedla, že fotky, ktoré pridávala na Instagram s Gáborom Borárosom, boli na rozdiel od tých Monikiných aktuálne. Jakliová to podľa jej slov nezvládala, no ľuďom chcela dokázať, akú má šťastnú rodinu. A hoci čiernovláska dala športovcovi zbohom, údajne ju stále kontaktuje. Viac sa dočítate — TU —

Slová exmilenky známeho MMA zápasníka sa, samozrejme, dostali i k mamičke jeho takmer štvormesačnej dcérky Zory. „Naozaj nikdy v živote som sa nestretla s takto drzou, bezočivou ženou. Zemeguľa na svojom chrbte nosí len jeden takýto exemplár. Neviem túto celú kauzu už inak riešiť len právnou cestou za pomoci kurately,“ vyjadrila sa pre redakciu Markíza.sk úspešná influencerka tvrdiac, že Réka sa prostredníctvom zverejnenia románika chcela iba zviditeľniť v médiách.

,,Vďaka nám jej pribudlo 4000 followerov,  ale aj vďaka mne sa dozvie celý svet, aká je úplná pravda. Áno, mali pomer niekoľko týždňov, to je jednoducho nepopierateľný fakt. Bolelo ma to veľmi, ale dokázali sme si to s Gáborom vydiskutovať, ale ako som neskôr zistila, celý život nerobila nič iné, len rozbíjala rodiny, aby z toho profitovala,“ šokovala Monika. Tá vraj nepotrebuje nonstop fotiť Gábora, aby všetkým ukázala, že je s ňou a ich spoločnou dcérkou.

,,Veď je to choré, že stále pridáva slečna staré fotky. Jednoducho je to tak, nech už sa stalo čokoľvek, my sa s Gáborom milujeme a pracujeme obaja na tom, aby sme boli šťastní. Zároveň však nedovolíme, aby nás niekto neustále špinil a ohováral v médiách,“ uzavrela kráska.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

gaboor boraroos

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram/boraros_gabor, monika_jakliova, rekaaaa828