Druhý rok ide ruka v ruke s reality šou Farma aj internetová relácia s Martinom Šmahelom Farma X-tra, ktorá už stihla počas novej sezóny privítať v úlohe hostí niekoľko minuloročných účastníkov. Tí majú na aktuálnych bojovníkov častokrát ostré komentáre, akoby pozabudli, čo na statku vystrájali oni. A práve na túto skutočnosť sa rozhodla upozorniť Zuzana Plačková.

Mnoho ľudí na ňu nadáva, no ešte viac ju sleduje. Reč je o reality šou Farma, ktorá každoročne láka k obrazovkám tisícky Slovákov, s napätím sledujúcich zaujímavé zápletky medzi súťažiacimi. Jednou z nich je aj známa influencerka Zuzana Plačková.

Brunetka, ktorú do nebies vystrelil podobný projekt Hotel Paradise, chcela mať o farmároch väčší prehľad, a tak si okrem hlavného denného zostrihu, vysielaného TV Markízou, pozrela aj Farmu X-tra. Následne však ostala poriadne znechutená – postarali sa o to hostia, bojujúci o výhru 75 tisíc eur minulý rok.

,,Je to na grc.. Ako môžu účastníci, ktorí tam boli, vysmievať ľudí, čo sú na Farme? Už zabudli, keď účinkovali oni? Aké je to psychicky ťažké a že oni sami robili to isté a potom komentujú a zosmiešňujú druhých ľudí?” nad reakciami exfarmárov, ktorí sa aktuálnym súťažiacim častokrát vysmievajú a slovne ich ponižujú, pričom oni sami na statku rozhodne nepôsobili ako neviniatka, sa zamyslela najúspešnejšia slovenská influencerka. ,,Akože nechápem vôbec tejto show, prečo by sa mali účastníci vyjadrovať na chovanie druhých, keď sami sa chovali jak ko**ti,” napísala svoj názor rozčúlená Zuzana, neštítiaca sa použiť ani vulgarizmus.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova, farma.markiza