Ešte pred mesiacom by nikomu z nás ani na um nezišlo, ako odlišne bude svet na počiatku jarného obdobia vyzerať. Kvôli pandémii koronavírusu sa prakticky z hodiny na hodinu všetko mení, pričom náhlym úpravám sa nevyhýba ani televízny program. Kompetentní z Markízy sú preto nútení pozastaviť prenos ďalšej obľúbenej novinky!

Nekompromisné bezpečnostné nariadenia krízového štábu sa najskôr odrazili na ukončení natáčania zábavného sitcomu Susedia. Následne ale prišlo obmedzenie vysielacieho času, týkajúce sa rodinného trháku Oteckovia.

oteckovia stopka

Teraz má utrpieť aj tretí seriálový ťahúň, ktorý bol na obrazovky nasadený len prednedávnom. Vydarená novinka Pán profesor sa síce aktuálne teší veľkej diváckej priazni, no od tohto týždňa musia byť vtipne ladené príbehy zo školských lavíc pozastavené.

Po troch odvysielaných epizódach sa modro-žltá televízia rozhodla udeliť seriálu stopku, keďže tvorba čerstvých dielov momentálne podlieha prísnym pravidlám. Na obrazovkách tak v súčasnosti prevládajú špeciálne diskusné relácie o celosvetovom priebehu ochorenia Covid-19, prípadne staré osvedčené časti Rodinných prípadov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

pán profesor seriál

Zdroj: oserialoch.pravda.sk | Foto: Instagram/oserialoch, oteckovia.markiza