Magazín People každoročne vyhlasuje najpríťažlivejších ľudí planéty. Kým v apríli sme spoznali kráľovnú ženskej krásy Pink, ktorá z tohto postu vytlačila herečku Jennifer Aniston, u mužov doposiaľ zastával pozíciu najse*y chlapa sveta Blake Shelton. Dnes ho však z trónu vytlačil iný čávo!

Adam Levine? Robbie Williams? Brad Pitt? Justin Timberlake? Alebo aktuálna mega hviezda z filmu A Star is Born Bradley Cooper? Nie, ani jednému z týchto fešákov magazín People titul najse*y chlapa zeme neudelil. Meno najpríťažlivejšieho muža planéty roku 2018 vás tak poriadne šokuje!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Blake Shelton

Po partnerovi speváčky Gwen Stefani Blakeovi Sheltonovi prebral štafetu 46-ročný herec Idris Elba. Túto charizmatickú čokoládku môžete poznať napríklad z minuloročného filmového trháku Hora Medzi nami, kde si po boku Kate Winslet zahral hlavnú postavu. Uznávame, že Idris je veľký fešák a nesmierne zaujímavý muž, ale žeby bol naozaj tým najse*y tvorom našej planéty?

Idris Elba
Idris Elba

Idris Elba

Je podľa vás Idris Elba najpríťažlivejším mužom planéty?

Loading ... Loading ...

Zdroj: people.com | Foto: Instagram/idriselba, blakeshelton

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)