Sú spolu? Nie sú spolu? To sú otázky, ktoré si kladú mnohí sledujúci telenovelu medzi MMA zápasníkom Karlosom Vémolom a modelkou Lelou Ceterovou. Po škandalóznom rozchode sa doposiaľ k vzťahu vyjadoval iba športovec. Teraz konečne prehovorila aj blondínka, ktorá sa oteckovi svojich dvoch detí ospravedlňuje.

Pre český Blesk poskytla Lela Ceterová exkluzívne vyjadrenie, v ktorom odhalila zákutia problémov medzi ňou a Karlosom Vémolom. Dvojica podľa jej slov prežívala už dlhšie ťažké obdobie spôsobené tým, že Vémola nemohol trénovať. Jeho zlé nálady si tak, bohužiaľ, odnášali najbližší vrátane mamičky, ktorá bola čerstvo po pôrode, a okrem toho v decembri absolvovala akútnu operáciu.

Prečo Lela odišla od Karlosa?

,,O to viac ma trápilo, že bol Karlos veľa času preč a jeho príchody domov boli neskoro v noci,“ priznala Lela, na ktorú malo v tom čase všetko doľahnúť, pričom nezvládala ani prítomnosť médií u nich doma. Rozhodla sa preto pre seba a deti hľadať pokojnejší domov. ,,Nie, nemám a ani som nemala žiadneho milenca, a to ani českého, ani slovenského, ako som sa o sebe dočítala. V dobe, keď som sa rozhodla, že odídem, mi ponúkol pomoc práve toľko zmienený kamarát a sponzoor môjho muža,“ ďalej uviedla.

Karlosov blízky priateľ vraj kráske pomáhal s výberom bývania, počas čoho sa o svojom snúbencovi dozvedela nepekné veci. ,,Vyťahoval jeho nálady, hriechy a podobne, pre ktoré sa mi Karlos ešte viac vzďaľoval a utvrdzoval ma v rozhodnutí odísť od neho,“ pokračovala.

Ceterová tiež zistila, že ani spomínaný muž to doma nemá ružové, a kvôli nešťastnému manželstvu ho dokonca ľutovala. ,,Tvrdil mi, že celé dni pracuje, a po práci má doma šichty na kúpanie a kŕmenie deti, upratovanie a rôzne iné domáce práce, kvôi čomu často sedával hodiny v aute pri dome než vystúpil. Samozrejme, sa mi nezabudol zmieniť, že sa chce rozviesť,“ blondínka citovala kamaráta, ktorý sa mal sťažovať, že medzi ním a jeho ženou nie je láska ani fyzický kontakt.

Čo mala s Karlosovým kamarátom?

,,Zaprisahal sa, že ich se*uálny život je dlhodobo na bode mrazu. Pán mi ponúkal dovolenku, pomoc s bývaním, kúpil mi diamantový prsteň,“ šokovala Lela, ktorá šperk plánuje vrátiť. Priznala tiež, že chlapík zmanipuloval svoju ženu aj ju. ,,Zobral mi telefón, pretože sa bál, že pravda vyjde najavo. To je dôvod, prečo som dlho mlčala.“ 

Na záver slovenská playmate prezradila, že s daným mužom nič intímne nemala, aj keď z jeho strany údajne padali rôzne narážky. S Vémolom si všetko vysvetlili. ,,Budeme ďalej fungovať ako rodina. Za toto by som sa chcela Karlosovi ospravedlniť. Prepáč, milujem ťa,“ odkázala oteckovi spoločných detí.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instgaram/lela_ceterova_official