Exfarmárka Karin Hegedüs Dvořáková 16. januára priviedla na svet svoje prvé dieťatko Melissu, ktorej okamžite zriadila instagramový účet. V médiách sa objavili špekulácie o tom, že aj ratolesti sesterského speváckeho dua Twiins majú vlastné profily. 

Daniela a Veronika takúto skutočnosť odmietajú. Vebi dokonca týždne tvár svojej novorodenej dcérky pred virtuálnym svetom skrývala.

,,Uvádzam na pravú mieru, že naše deti Linda a Nea nemajú svoje profily na IG, vytvorili ich fanúšikovia,“ vyjadrila sa k článku Plus Jeden Deň mamička 2-ročnej princeznej. Niektorí ľudia sa totiž domnievali, že dievčence z rodu Nízlových majú vlastniť profily lobotkova_linda a nea_nizlova. Majitelia zmienených účtov sa tak za nešťastný omyl ospravedlnili.

daniela nizlova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Chcem sa všetkým ospravedlniť za vzniknuté nedorozumenia. Tento účet nevlastní Daniela. Je to iba fanpage!“ uvádza anonym. ,,Tiež sa chcem ospravedlniť za vzniknuté problémy. Tento účet nevlastní Veronika, ale je to fanpage,“ objavilo sa od druhého neznámeho zdroja.

Foto/Zdroj: Plus Jeden Deň, Instagram/danielatwiins, veronikatwiins, lobotkova_linda/nea_nizlova