Milé ženy, dámy, dnes je váš deň. Iba váš. Nadpis je mierne zavádzajúci. Hoci je ôsmy marec vašim dňom, medzinárodným dňom žien, oslavujeme aj my muži. Oslavujeme vás, vašu prítomnosť v našom svete. Oslavujeme, že vás máme, že s vami môžeme zdieľať naše životy, oslavujeme, že ste našou inšpiráciou, našou motiváciou, ste tým jediným, čo dáva svetu nás chlapov zmysel.

Drahé autá, kariéra, peniaze, výzor. Všetko, čo robíme, robíme v konečnom dôsledku pre vás, hoci si to neradi priznávame. Ak by na Zemi neboli ženy, nebolo by nič, iba banda chlpatých zapáchajúcich opíc s pomenovaním chlapi. Práve vy, ženy, ste nám boli zoslané z nebies, aby ste sa stali našimi anjelmi strážnymi, našimi múzami, hnacím motorom našich životov. Hoci je s vami niekedy ťažko, ťažšie je bez vás. Ak toto poprie nejaký chlap, vedzte, že je hlupák a nedovidí si ďalej, ako na nos. Viete prečo? Nemá ženu, ktorá by ho pre jeho dobro poslala k očnému.

Ďakujeme vám, že ste, aké ste. Hoci sa mračíme, keď nám na stôl predostriete päť navlas rovnakých lakov na nechty s tým, že si neviete vybrať ten najkrajší, sme aj tak radi, že ich máte až 5 či 500, lebo vieme, že sa chcete páčiť nám. Dnes je váš deň, máte sviatok, užite si ho. Pamätajte však, že dnešok nie je dňom, kedy by ste sa mali cítiť výnimočne. Každý deň v roku je dňom, kedy by ste sa mali cítiť výnimočne, nielen ôsmy marec. Každý deň v roku robíte svet krajším, každý deň v roku dávate životu chlapov zmysel, každý deň bez vás by nebol dňom, iba tmavou chladnou nocou. Milujeme vás a ďakujeme, že ste.

Foto: a2zhdwallpapers.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jakub
Sleduje témy, ktoré hýbu svetom. Žije autami, technikou, ženami. Žije na webe a prináša informácie o všetkom, bez čoho sa žiaden chlap nezaobíde.