Rozhlasový a jojkársky moderátor, známy napríklad z relácií Miláčikovo či Po škole, sa so svojimi fanúšikmi na sociálnych sieťach podelil o radostnú novinu. Martin Chynoranský, ktorý si v auguste minulého roku pokľakol pred priateľku Kristínu, sa stal otcom!

Martin Chynoranský, viac preslávený ako Chyno, sa na sociálnych sieťach pochválil informáciou, že je z neho čerstvý ocino, pričom prvorodený synček dostal meno po tatovi – Martin. ,,V pondelok 6.7. 2020 o 11.45. Naše posledné fotky vo dvojici s bruškom. Budúcu maminku už krútili kontrakce. Náš Maťko sa narodil presne o 16.00,” napísal moderátor k sérii fotografií so snúbenicou, zachytávajúcich naozaj jedinečné momenty.

Okrem toho, že Chynovu tvár vídame na obrazovkách TV JOJ, jeho hlas môžete poznať aj z vysielania Rádio Vlna. Práve na tomto mieste, vraj pri nealku, oslávil novopečený otecko narodenie svojho chlapčeka spolu s kolegyňou Dominikou Dadíkovou.

,,Dobré ránko vám želáme z Rádia Vlna a dnes teda dodržiavame špeciálny pitný režim, lebo kolega tuto je otec,” Dede sa prihovárala poslucháčom na instagramovom profile rádia. ,,Ale nealkoholický pitný režim, samozrejme, lebo však v robote sme,” Martin ozrejmil pravú morálku na pracovisku, k čomu dodal: ,,Od včera od 16-tej som hrdý tato!” Obom rodičom k synčekovi srdečne gratulujeme!

Foto/Zdroj: Facebook/MartinChynoranský – Oficiálna stránka, Instagram/radio_vlna, canva.com