Päťdesiat odtieňov sivých ponožiek ani kvetované nohavičky tri v jednom balení už dávno nerátame medzi najhoršie darčeky. Vieme, že ľudia by sa mali počas Vianoc radovať najmä zo vzájomnej blízkosti, nesústrediť sa na materiálny aspekt, no sú darčeky, ktoré vám môžu spôsobiť právoplatnú traumu minimálne do leta.

Urobili sme si preto malý prieskum a garantujeme vám, že pokiaľ ste nedostali tieto skvosty, zaiste sa budete tešiť aj z tých nudných ponožiek!

Originálne červené slipy s očami a návlečkou na nos?

Možno srandovný darček pre frajera, no určite nepotešil vnučku, ktorá ho dostala od milovanej babičky.

Sada na holenie???

Nová partnerka sa tešila na prvé Vianoce. Teda až do chvíle, kým neotvorila balíček. V ňom si veselo trónila pena na holenie hneď veľa súpravy jednorazových žiletiek. Čo, dopekla, tým chcel naznačiť jej milovaný? Asi netreba dodávať, že vzťah sa nedožil Silvestrovskej oslavy…

Drevená hračka pre deti

Na tom predsa nie je čo pokaziť. Vo svete plastov sú drevené výrobky naozaj cenené, ale naozaj by ste chceli dostať drevenú skladačku pre štvorročných? Najmä v tom prípade, ak deriete stredoškolské lavice.

Tridsaťročná fľaša whisky

Mnohí by ju vedeli oceniť, ale určite nie bývalý alkoholik, ktorý si ju našiel pod vianočným stromčekom.

Darček, ktorý sa k vám môže vrátiť ako bumerang

Darovali ste knihu od neznámeho autora kúpenú vo výpredaji? Pozor, aby ste si ju budúce Vianoce nenašli pod stromčekom vy. Aj to sa stáva.

Keď vás chce svokra ,,potešiť”

Aj svokry chcú potešiť svoje nevesty. Dokonca aj v prípade, že im darujú knihu o slušnom správaní.

Tehla zlata

To je naozaj drahý darček. Nikto predsa nemusí vedieť, že ju niekto kúpil za pár šupov na ebayi. Nemusíte ani chodiť za zlatníkom, aby ste spoznali, že je to len lacná napodobenina.

Ružové pončo z králika?

Práve tým chcela matka potešiť svoju dcéru. Nikdy ho však na sebe nemala, pretože neznáša ružovú a je alergická na srsť králikov. K tomu naozaj niet čo dodať.

A čo vy? Existuje niečo, čo vám vyrazilo dych pod vianočným stromčekom?

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Michaela G.
Som odchovaná na poctivej oravskej slanine, no presadila som sa k Nitre. Písanie ma fascinovalo od detských čias Brava, som autorkou ženských románov.:-)