Hoci je leto obdobím horúcich dní na pláži a grilovačkých, každá z vás si určite nájde čas aj na to, aby si dopriala gaučovú romantiku pri filme. Nechceme vás odhovárať od vašej zaužívanej filmovej klasiky, ale týchto osem noviniek, ktoré prináša leta 2016, by si určite nemala nechať ujsť žiadna z vás! :) 

 

Hľadá sa Dory

Voľné pokračovanie kultovej klasiky ,,Hľadá sa Nemo” prináša príbeh modrej rybky Dory, ktorá sa jedného dňa rozhodne ísť hľadať, naprieč celým oceánom, svojich stratených rodičov. V našich kinách môžete túto animovanú novinku vidieť od 16. júna.

Predtým, ako som ťa poznala

Americká romantická dráma je spracovaná podľa knihy s rovnomenným názvom, ktorú má na svedomí jedna z najromantickejších spisovateliek sveta, Britka Jojo Moyesová. Príbeh, ktorý hovorí o tom, ako dokáže láska zmeniť naše životy, sa do slovenských kín dostane 30. júna.

Centrálna inteligencia

Pokiaľ si rady pozriete akčných hrdinov v ľahkej americkej komédii, film Centrálna inteligencia je pre vás tou správnou voľbou. V hlavnej úlohe sa predstaví Dwayne Johnson ako Bob Stone, ktorý vyrastie zo šikanovaného chlapca v agenta CIA. Keď však Bob stretne starého spolužiaka zo školy, ktorý ho kedysi tyranizoval, veci naberú úplne iný a nečakaný rozmer. Tento film sa v našich kinách premieta už od 16. júna.

Doba Ľadová: Mamutí tresk

14. júla príde do našich kín v poradí už piata časť úspešných animovaných filmov z doby ľadovej. Už teraz sa môžete tešiť na všetkých svojich obľúbených hrdinov, ale rovnako aj na zopár úplne nových zaujímavých a, samozrejme, vtipných postáv.

Kamoš Obor

Rodinný fantasy film z dielne Stevena Spielberga sa v našich kinách začne premietať až 1. septembra, ale určite by ste si ho nemali nechať ujsť. Príbeh rozpráva o dievčatku menom Sofia, ktorú do svojej krajiny unesie dobrý obor MHO. Práve on je iný ako ostatní, ktorí sa živia práve jedením ľudí. Už podľa traileru je jednoznačné, že túto snímku musíte jednoducho vidieť.

Pete a jeho drak

Starý pán Meacham (Robert Redford) udivuje už dlho deti zo susedstva rozprávkami o drakovi, ktorý žije v lese. Jedného dňa Meachamova dcéra Grace natrafí na záhadného desaťročného chlapca menom Pete, ktorý tvrdí, že žije v lese s veľkým zeleným drakom menom Elliot. Do našich kín sa tento rodinno-dobrodružný príbeh dostane 25. augusta.

Tajný život zvierat

Ak ste sa už niekedy sami seba pýtali, čo robí váš štvornohý miláčik, keď nie ste doma, odpovede na túto otázku sa dočkáte 8. júla! Už trailer k očakávanej rozprávke ,,Tajný život zvierat” napovedá, že sa máte skutočne na čo tešiť.

Buchty a klobásy

Animovaná komédia pre dospelých s názvom Buchty a klobásy príde do našich kín 11. augusta. Film rozpráva príbeh o potravinách, ktoré sa tešia na to, kým si ich zákazník v obchode kúpi. Keď sa konečne dočkajú a niekto si ich vezme domov, až vtedy skutočne zisťujú, čo ich vlastne čaká.

Video/Foto: YouTube, hdwallpapers.in

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)