Temperamentná slovenská komička Petra Polnišová (41) prežíva náročné obdobie. Jeden rozvod už má za sebou, no nadávno jej nadobro stroskotal aj vzťah s otcom jej dvoch detí – Francúzom Matthieuaom. 

Petra, navonok extrovertná povaha, je vo svojom súkromí úplne iná žena. Svoje súkromné záležitosti nerada prepiera na verejnosti, najradšej všetko rieši v súkromí. S expartnerom, s ktorým naďalej ostávajú veľmi dobrí priatelia, momentálne riešia, s kým ostanú deti po rozchode. Na otázku časopisu Šarm, ako sa im darí, Petra uviedla: “Ako sa mi darí? Mám dve krásne deti, ktorým obaja rozdávame toľko lásky, koľko vládzeme, a myslím si, že to je to najpodstatnejšie v živote.”

O svojom vzťahu k Matthieauovi brunetka ďalej povedala: „Ja si Mateja nesmierne vážim a budem si ho vážiť aj naďalej aj ako otca svojich detí. A myslím, že aj on mňa a to je najdôležitejšie.“

Je preto zrejmé, že “súboj” o ich spoločné deti – Simona (6) a Félixa (4) v prípade expartnerov nehrozí: „Nemyslím si však, že by som chcela o tejto téme rozprávať, pretože je to výsostne súkromná vec, ktorá nepatrí na verejnosť. Hoci som osoba, ktorá pracuje v telke, nemyslím si, že všetky veci, ktoré prežívam, patria verejnosti. Jasné, už sa to stalo, ale napriek tomu sme sa normálne dohodli ako slušní ľudia a naozaj sme dobrými rodičmi svojich detí,” dodala na záver Polnišová.

Sympaticej Peťke držíme palce, nech čo najskôr nájde novú životnú oporu.

Zdroj: Šarm | Foto: Instagram