Jojkárska stálica Saša Orviská sa len pred pár dňami stala dvojnásobnou maminou a už s novorodencom energicky prevetráva americké ulice. Moderátorka pôsobí, akoby ani nerodila, to však nebolo jediné, čo si ľudia ihneď všimli. Alexandra totiž synčeka vyváža v kočiariku, pripomínajúcom detskú “hračku” – na všetky hejty pohotovo zareagovala!

Moderné predajne dnes ponúkajú skutočne pestrý sortiment detských potrieb. No kým viaceré celebrity sa chvália honosnými a vyzdobenými vozmi pre bábätká, moderátorka relácie Topstar stavila na absolútnu jednoduchosť a praktickosť.

orviská kočík

To obnáša najmä netypickú veľkosť detského kočíka, ktorého rozmery jej siahajú približne po kolená. Nejedna prekvapená žienka sa pri pohľade na nevšednú mašinu divila, čo za “čudo” Saša drobcovi kúpila. ,,To je pre bábiky?” znela jedna z posmešných poznámok.

Šťastná mamina si však z vyrývačných pripomienok od okolia ťažkú hlavu nerobí a svoju voľbu rozhodne neľutuje. V reakcii na komentáre vyzdvihla viaceré bonusy tak netypicky malého kočíka a taktiež podotkla, že na niektoré veci musia predstaviteľky nežnejšieho pokolenia jednoducho len dospieť…

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Alexandraorviska