Je to už takmer mesiac, odkedy jojkárska moderátorka Alexandra Orviská porodila v Amerike syna Jonatana. Chlapček tak získal do budúcnosti veľkú výhodu v podobe zahraničného občianstva, avšak stály domov má zatiaľ tu na Slovensku. Po návrate z New Yorku čakalo drobca privítanie, za aké by sa nemuseli hanbiť ani hollywoodske celebrity.

Napriek tomu, že Saša ešte stále prežíva obdobie šestonedelia, kondícia sa jej veľmi skoro vrátila do pôvodnej formy. Tmavovláske tak nerobí problém vystavovať bruško bez trička a chváliť sa štíhlymi popôrodnými krivkami.

saša orviska bruško

Pobyt v ďalekom zámorí bol bezpochyby príjemným spestrením prvých materinských dní, avšak teraz nastal čas na návrat do rodnej zeme. Alexandra však zrejme ani nesnívala o tom, akú námahu si jej najbližší dajú s prípravou prekvapenia pre malého.

Množstvo balónov s nápismi, svietiace medvedíky, kvety či dokonca ručne vyrobený veľký bocian – pri pohľade na čarokrásnu domácu výzdobu mohli navrátilcom oči vypadnúť. Dvojnásobná mamina naviac prezradila, že ich hneď od príchodu čakala na bránke zavesená kojenecká fľaštička a balóny rozmiestnené po celej ceste.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/Alexandraorviska | Foto: Instagram/Alexndraorviska, Streamable.com