Hviezdny herec Orlando Bloom a jeho partnerka Katy Perry odpočítavajú do príchodu prvého spoločného potomka posledné dni. A hoci hollywoodsky fešák prežíva bezpochyby jedno z najkrajších období života, spomienky na chvíle pred pôrodom budú neplánovane ovenčené tragickou udalosťou.

Mali to byť nádherné okamihy, avšak vtom prišla krutá rana osudu. Kým sa svetoznáma speváčka pripravuje na nastávajúce narodenie dcérky, jej drahý snúbenec čelí strate, aká ho vraj núti neustále plakať.

orlando bloom pes

„Mighty je už na druhej strane. Po siedmich dňoch, čo sme ho hľadali od rána do večera celé hodiny, sme dnes našli jeho obojok. Tento týždeň som plakal viac, ako som si myslel, že je vôbec možné, no bolo to očisťujúce a liečivé. Niet kameňa, ktorý by som nezdvihol, niet cesty, ktorú by som neprešiel…Prehľadal som každý kút, každý dvor aj potok,” budúci dvojnásobný otecko opisuje silné emócie po strate zbožňovaného psíka.

orlando bloom

Orlando Bloom sa so štvornohým miláčikom, ktorý bol nezvestný týždeň, rozlúčil protredníctvom emotívnych vyznaní, množstva sĺz, pár spoločných záberov a tiež náhrobného kameňa s nápisom “Želám si, aby si tu bol”. Tesne pred očakávaným narodením bábätka tak prišla tá najhoršia zvesť – vďaka tetovaniu však na hrudi milovaného pána ostane aspoň navždy vyryté psíkovo meno.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/Orlandobloom | Foto: Instagram/Orlandobloom, streamable.com