Sympatický hollywoodsky herec, ktorý sa predovšetkým do dievčenských myslí zapísal ako blonďavý elf Legolas či snový pirát Will Turner, je veľkým fanúšikom umenia tetovania. Jedno si rozhodol nechať urobiť aj v susednej Prahe, kam špeciálne za týmto účelom zavolal slávneho maďarského VIP tatéra Balazsa Bercsenyiho. Má to ale háčik – v tetovaní sa nachádza chyba…

Zlyhanie tatéra? Niečo také Barcsenyi odmieta pripustiť: „V tetovaní rozhodne chyba nie je. Takto si to klient želal! Ak je tam chyba, zabijem sa!“

O čo teda vlastne ide? Hollywoodsky fešák sa rozhodol dať si vytetovať meno svojho synčeka Flynna, ktorého má s bývalou manželkou, modelkou Victoria’s Secret Mirandou Kerr, avšak nie obyčajným písmom. Orlando si totiž želal slovko zvečniť morzeovkou.

A práve to bol kameň úrazu. Sám by zrejme žil v presvedčení, že má na predlaktí napísané „Flynn“, keby sa nebol novou „kérkou“ pochválil na Instagrame. Tam si chybu všimli novinári z denníku Blesk, ktorí ho na to upozornili.

Ako vyšlo najavo, chybu skutočne neurobil tatér hviezd, ale samotný herec, ktorý si synčekovo meno „preložil“ pomocou internetu – a to sa, ako vieme, nie vždy vyplatí. Oprava bola, našťastie, pomerne jednoduchá. Do tetovania stačilo iba dokresliť bodku a Barcsenyi bol ochotný posunúť termíny a pricestovať do Prahy ešte raz, aby svoj dielko dokončil tak, ako je to správne.

Orlando Bloom

„Konečne to mám tak, ako to má byť. Ako sa mi do toho mohla votrieť takáto chyba? Nabudúce budem čítať aj malé písmená,“ zasmial sa Orlando na sociálne sieti pod fotografiou, kde má synčekovo meno konečne napísané dobre.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/frodoxlotr, orlandobloom