Britský herec Orlando Bloom patrí medzi najžiadanejšie hollywoodske celebrity. Pri pohľade na neho sa mnohé ženy doslova roztápajú, pričom nejedna slečna sníva o stretnutí so svojím vytúženým idolom. České a slovenské fanúšičky však v týchto dňoch zažívajú výnimočnú šancu, keďže snúbenec speváčky Katy Perry je teraz doslova na dosah!

43-ročný Orlando sa preslávil predovšetkým vďaka hlavným rolám vo filmových ságach Piráti z Karibiku alebo Pán prsteňov, pričom aktuálne hviezdi vo fantazijnom televíznom seriáli Carnival Row, ktorého scenár zavial herca až do susednej Českej republiky.

Orlando Bloom Carnival Row

Práve u našich západných “bratov” momentálne prebieha natáčanie, zaisťujúce Orlandov dlhší pobyt v krajine. Zarastený sympaťák sa tak pred pár dňami postaral o nemalý rozruch, keď sa znenazdajky zjavil na hokejovom zápase v meste Kladno, kde sa stal okamžite stredobodom pozornosti.

Orlando Bloom kladno

Športový tím, kde v súčasnosti pôsobí aj dlhoročná stálica Jaromír Jágr, mu dokonca zabezpečil bleskurýchle zhotovenie špeciálneho dresu, čím si jeho priazeň k českému hokeju nadobro získal. Je preto pravdepodobné, že sa hollywoodsky fešák na podobnej akcii nezúčastnil poslednýkrát, a možno fanúšikov svojou prítomnosťou znovu poteší.

orlando bloom hokej

Nadšenci dvojkolesových aktivít však môžu Blooma stretnúť aj počas cyklotúr v českých horách, kde ženský idol absolvoval s partiou niekoľkých trás. Všetko tak nasvedčuje tomu, že tamojšia príroda herca zaujala natoľko, že sa na obľúbené miesta bude vždy veľmi rád vracať. To dáva obdivovateľkám z našich končín perfektnú možnosť pre náhodné a nezabudnuteľné stretnutie s celebritou svetového kalibru.

Orlando Bloom

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Foto: Instagram/orlandobloom, svet_hokeje, streamable.com